Sprawozdanie do modułu 5

Posted by g_helios in Bez kategorii | Leave a comment

Witamy :) Umieszczamy zadania do modułu 5

1. Streśćcie w 5-7 zdaniach czego dotyczyła wasza kampania.

Kampania społeczna, którą przeprowadzimy dotyczyć będzie cyberprzemocy. Hasło: CYBERPRZEMOCY MÓWIMY NIE!. Mamy nadzieję, uświadomić większość ludzi naszej szkoły właśnie o tym problemie, który bardzo często dotyka, większość społeczeństwa. Na przeprowadzenie naszej kampanii mamy 3 dni. Podczas tych dni naświetlimy przyczyny, skutki. W ostatnim naszym dniu prezentacji będziemy podsumowywać naszą pracę i powiemy w jaki sposób zapobiegać temu. Nasza kampania będzie promowana plakatami i ulotkami w formie papierowe jak i  internetowej. Kampanię tę tworzymy z połączeniem Si z inną grupą z naszej szkoły biorącą udział w tym projekcie.

2. Określcie wady i zalety waszej akcji.

Wady:

-Naszymi słuchaczami jest młodzież, która bardzo szybko się nudzi

-Niewielki zasięg działania, który obejmuje tylko niektórych uczniów naszej szkoły

Zalety:

-Zwracamy uwagę ludzi na problem jakim jest cyberprzemoc

-Pomożemy ludziom, którzy doświadczają cyberprzemocy, a nie wiedzą jak sobie z nią radzić

-Słuchacze dowiedzą się jak wielką krzywdę może wyrządzić cyberprzemoc i dzięki temu nie będą jej używać

3. Napiszcie z czego (jakiego działania/zdarzenia/akcji) jesteście najbardziej zadowoleni i dlaczego.

Sądzimy, że najlepiej wypadną ulotki, ponieważ znajdzie się na nich informacje na temat naszej kampanii i chyba najbardziej zainteresują one odbiorców.

4. Wklejcie link do waszego bloga, na którym dokumentowaliście pracę nad kampanią krok po kroku.

całą akcje po zrealizowaniu udokumentujemy na nasz blogu http://blogiceo.nq.pl/helios/

5. Napiszcie, czy w przyszłości chcecie zaangażować się w podobne działanie. Dlaczego tak/dlaczego nie.

Jesteśmy skłonni w przyszłości, brać udział w podobnych działaniach, ponieważ dzięki nam możemy sprawić, iż podobne problemy będą zatrzymywane. Chcemy pokazać w tej kampanii, że nie powinniśmy chodzić obok tych problemów obojętnie, ponieważ każdy może stać się ofiarą takiego traktowania. Powinniśmy starać się zapobiegać takim problemom, aby nasz świat stawał się lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge