My na Festiwalu :)

Z wypiekami na twarzy, w świetnej atmosferze uczestniczyliśmy w Wirtualnym Festiwalu :)

Bawiliśmy się super, ale wykonaliśmy kawał dobrej roboty :) W ciągu 4 godzin byliśmy twórcami filmowymi, specjalistami od reklam, doskonałymi ekonomistami, słuchaczami wykładu. W przerwie mieliśmy czas na mały lunch, czyli zjedliśmy pizzę! :D

Cały czas pracowaliśmy zespołowo, a o naszym udziale w Festiwalu – dzięki zadaniu z filmem – dowiedzieli się wszyscy w naszej szkole, pomagając nam zrealizować zadanie na nakręcenie spotu reklamującego FIZYKĘ!

festiwal

Hurra! Moduł I zaliczony!

Co prawda po pewnych perturbacjach, ale jest! UDAŁO SIĘ!

Moduł I zaliczony!

Jak napisała nasza mentorka, pani Magdalena Świderska: Nazwa „Heaven Cafe&Club”  jest genialna! Prosta gra słów, która charakteryzuje Waszą działalność i sugeruje, że u Was klienci będą się czuć jak w niebie. Logo bardzo ciekawe plastycznie, pełne dynamizu i adekwatne do waszej działalności. Ja taką nazwę i logo zdecydowanie kupuję :-)  

Czyżby pierwszy klient? ;-) Zapraszamy! Dla Pani kawa za darmo :-)

komentarz2

Zakładamy i rejestrujemy firmę!

Czyli praca nad I modułem…

Uff… Ależ przeżyliśmy burzę! Burzę pomysłów!

Wreszcie podjęliśmy decyzję zakładamy firmę i wypływamy od razu na głębokie morze, a co :) Szaleństwo wieku, prawo młodości! :-) Nasza firma to hotel pięciogwiazdkowy ;-) ze wspaniałym logiem!

HEAVEN4Wiemy, co musimy zrobić do jakich urzędów sie udać. Znamy ich adresy i godziny urzędowania!

Wszystko zawarliśmy w naszym sprawozdaniu…

Teraz tylko czekać na komentarz i uwagi naszej mentorki :-)

 

Z wizytą w Warszawie

W czwartek, 6 marca,  pod opieką pani Grażyny Sokołowskiej i pani Agnieszki Baron wyjechaliśmy do Warszawy.

Można powiedzieć, że był to swego rodzaju łącznik między zakończonym I etapem a rozpoczynającym się właśnie II etapem projektu „Młodzi Przedsiębiorczy” :)

Głównym celem było dla nas zwiedzenie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i obejrzenie wystawy w Narodowym Banku Polskim.warszawa bank

warszawa sejm

 

Ale skoro wizyta w Warszawie, to nie mogło zabraknąć spaceru po naszej stolicy. Spacerowaliśmy zarówno po Śródmieściu, jak i po Starym Mieście! Podziwialiśmy Warszawę, dostrzegając jej uroki.

warszawa spacer