Początki naszych recenzji ;)

Recenzja Doroty- „Problemy dorastania”

„Cześć Tereska” Roberta Glinki to polski film, psychologiczny dramat. Pierwszy raz wyświetlony 28 września 2001 roku. Film opowiada nam o problemach życia codziennego nastolatki wychowującej się w domu bez miłości.

Recenzja Karoliny- „Naiwne dziewczyny”

Bohaterkami filmu „Dziewczyny do wzięcia” Janusza Kondriatuka  są  trzy młode  koleżanki, które wybierają się na wspólny wypad do miasta. Planują spotkać się z mężczyznami, których poznały  podczas poprzedniego takiego wyjazdu.  Już na początku filmu wychodzi na jaw ich naiwność- na peronie nikt na nie nie czeka.

Wydarzenie filmowe

Gallery

This gallery contains 7 photos.

Wydarzenie filmowe zorganizowane przez naszą grup dotyczyło filmu „Katedra” Tomasza Bagińskiego, opartego na książce Jacka Dukaja. Najpierw w skrócie przedstawiłyśmy życiorys reżysera oraz opowiedziałyśmy o jego innych osiągnięciach, a potem zajęłyśmy się filmem: opowiedziałyśmy o nagrodach, które zdobył lub do … Continue reading

Teledyskiem, ktory nas inspiruje jest teledysk do piosenki Gotye „Somebody That I Used To Know”, ponieważ różni się od współczesnych teledysków XXI wieku, zwraca uwagę na piękno człowieka, dominują kolory dzięki czemu wprowadza nas w dobry nastrój. Nie stawia na erotykę, by przyciągać, tylko na sens teledysku.

http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY