Już bardzo niedługo Zielona Szkoła!!!!

Jak już wiecie niedługo rozpocznie się zielona szkoła. Jesteśmy z tego powodu bardzo ucieszeni. Wy  też prawdopodobnie byście się cieszyli jak byście jechali. Będą tam atrakcje takie jak: linka wspinaczkowa 7m, paintball, łuki i wiele innych.Nie możemy się doczekać . Odjeżdżamy 19 maja. Olek nie chce być ze mną w pokoju nie wiem dlaczego. Będę w pokoju z Marcinem i Tomkiem Rostkiem (ja Igor).

Nasze oceny

Ja Igor mam całkiem dobre oceny.Moja średnia wynosi 4,95.Moje oceny z przedmiotów są następujące : Plastyka 5-, Technika 5-, j.polski 5,Matematyka 4+, Religia 5, WF 5, Historia 5,Przyroda 5,j. angielski 5, Muzyka 5,  Ja Olek  z j.polskiego mam 5,a z innych przedmiotów 4+,lub 5. Historii mam 2. Życzymy dobrych ocen z każdego przedmiotu!

Recenzja książki ”Charlie i fabryka czekolady”

Uważamy,że ów książkę każdy powinien przeczytać. Na samym końcu okazuje się,że Pan Wonka zorganizował loterię,po to,żeby oddać swoją fabrykę komuś rozsądnemu,i ta nagroda przypadła akurat na Charliego.Charlie jest głównym bohaterem powieści.Żył w ubogiej rodzinie Bucketów.Ta rodzina liczyła 7 członków rodziny.Charlie miał 8 lat.Wydarzenie się rozgrywa w samym sercu londynu.Największym marzeniem młodego bohatera książki jest pójść do fabryki czekolady,która stoi przed jego domem.Uważamy że ta książka jest bardzo fajna :D .

Nasza nowa lektura

Naszą nową lekturą jest „Charlie i fabryka czekolady” Autorem tej książki jest Roald Dahl.Lektura ta opowiada o ubogim chłopcu,którego marzeniem jest odwiedzić  fabrykę czekolady.W pewnym momencie  założyciel fabryki organizuje konkurs.Jeżeli znajdzie się w czekoladzie złoty kupon można wygrać wycieczkę do krainy czekolady.W dniu jego urodzin dostaje czekoladę,nie znalazł złotego kuponu,ale jego dziadek dał mu swój zaskurniak.Chłopiec idzie do sklepu,kupuje czekoladę i wygrywa złoty kupon itd. Musimy przeczytać tą książkę do końca ferii .Życzymy miłej lektury. Igor i Olek.

„Przed feriami”

Ja Igor mam zamiar spędzać czas u dziadków na działce. Będę grał z dziadkiem w różne gry, a kiedy będę się nudził pójdę do Wujka i Cioci pograć w szachy (mam do wujka i cioci 20 metrów).Mogę też pogadać z Olkiem na skypie.Ja Olek w pierwszym tygodniu ferii siedzę w domu z dziadkami [tak właściwie to ja mieszkam z dziadkami],a w drugim tygodniu ferii jadę do wujka i cioci nad Wisłę.Życzymy udanych ferii z Igorem!

Zielona szkoła

Niedługo będzie zielona szkoła (w maju).Będą tam przeróżne atrakcje np. Paintball,zjeżdżanie na linie,wspinaczka,pływanie kajakami i strzelanie z łuków itp.Ja jadę,Olek chyba nie.Liczymy  na to ,że będzie fajnie.

Sylwek :-)

Ja (Igor) spędzałem Sylwka (mam nadzieję że każdy wie że sylwek to sylwester )
u dziadków babcia mi kupiła pikollo  oglądałem sylwestrową moc przebojów na
polsacie.Potem o 22.00 wszedłem na laptopa i zacząłem rozmawiać na skype z
Olkiem.O północy do naszego domu wszedł pies dziadka (Gero) ja nie wychodziłem z pokoju i cały czas rozmawiałem z Olkiem (nie wychodziłem z pokoju dlatego,bo
Gero  strasznie brudzi) Potem wypiłem pikollo i poszedłem spać.Ja [Olek] byłem
u dziadków. Gadałem z Igorem na skype. Potem o godzinie 2.00 poszedłem spać.

Nasze Święta Bożego Narodzenia.

W dniu Bożego Narodzenia jedliśmy kolację wigilijną, dzieliliśmy  się opłatkiem,oraz      otrzymywaliśmy fajne prezenty.
Ja,  Igor dostałem bardzo duży zestaw lego, czołg z klocków cobi,
rękawice bramkarskie (adidasa),grę jenga boom,grę hobbit, małą układankę,
dwie książki (przyjaciele i dziennik cwaniaczka) i górę słodyczy :)
(nie dosłownie ale bardzo, bardzo dużo).
Ja, Olek dostałem  telefon sony x-peria, quizy,słodycze,kartę sd.Nasze Święta
były bardzo udane :-) .