Mecz towarzyski

W poniedziałek 21 września chłopcy z klas IV-VI brali udział w towarzyskim meczu pomiędzy Szkołą Podstawową w Pecnej a Szkołą Podstawową im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Iłówcu. Początek meczu był bardzo wyrównany, polegał głównie na rozpoznaniu siły i możliwości zawodników. Pod koniec pierwszej połowy inaugurującą bramkę zdobył dla naszej Szkoły Filip Brandyk. Druga połowa toczyła się głównie pod dyktando naszej drużyny, która mimo licznych okazji nie potrafiła wykorzystać klarownych sytuacji bramkowych. Pod koniec meczu gospodarze doprowadzili do wyrównania. Końcowe minuty były bardzo nerwowe i niestety nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi i okazji, które nasi chłopcy ciężko wypracowali. Z drugiej strony bardzo dobre zawody miał bramkarz gospodarzy, który bronił każdy strzał jak natchniony. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Gratulujemy Chłopcy !!!

thumbs_IMG_20150921_130545

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge