Dochodzimy końca projektu..

Strona już w miarę gotowa, poradniki kolejne piszemy oraz eliminujemy różne błędy napotkane na stronie, spotkała nas miła niespodzianka bo filmy video zrobili dla naszej strony również Kamil Kukliński oraz Monastyrski Mateusz za co bardzo im dziękujemy. Tak od nas to dodaliśmy jeszcze 2 poradniki pisemne i jeden poradnik video.

Poradnik #1 - http://poradniki-informatyka.cba.pl/blyskawica.html

Poradnik #2 - http://poradniki-informatyka.cba.pl/pisanka.html

Poradnik video - YouTube Preview Image

Strona dowartościowuje się nowymi poradniki !

Do strony dochodzą dwa nowe poradniki związane z GIMP’em od których na pewno wiele się nauczycie, dodaliśmy również jeden poradnik video z GIMP’a oraz zmieniliśmy całkiem ustawienia menu, nowe tło na stronie i zmieniliśmy logo na blogu.

Poradniki pisemny #1 - http://poradniki-informatyka.cba.pl/tlo_ogien.html

Poradnik pisemny #2 - http://poradniki-informatyka.cba.pl/zloty_napis.html

Powodzenia wszystkim którzy zmagają się z programem GIMP ! Trening na własnie takich poradnikach wiele pomaga w przyszłości jeśli planujemy obrabiać zdjęcia itp.

Wielkanoc w języku HTML ! :)

Wielkanoc, a mimo tego obowiązki na nas czekają… Dodaliśmy do działu download darmowe pobranie programu GIMP oraz jeden poradnik związany z HTML,  powiększyliśmy też wymiary zdjęć w poradnikach by były one wyraźniejsze oraz małe poprawki związane z ortografią i kodowaniem polskich znaków w języku HTML.

 

Pobierz GIMP’a i pokaz co potrafisz !  - http://poradniki-informatyka.cba.pl/pobierz.html

Poradnik HTML - http://poradniki-informatyka.cba.pl/edycja_tekstu.html

Marzec – zajęcie się różnymi zakładkami na stronie

Hmm mamy połowę marca, trochę bardziej w tym miesiącu skupiliśmy się na szkole, kartkówkach i sprawdzianach bo było ich pełno. Jednak na naszej stronie dodaliśmy kontakt gg/email oraz trochę siebie opisaliśmy (czym się zajmujemy, ile mamy lat, skąd jesteśmy).

Kontakt - http://poradniki-informatyka.cba.pl/kontakt.html

O nas - http://poradniki-informatyka.cba.pl/o_nas.html

Kolejne edycje na stronie…

Dzisiaj trochę zmieniliśmy na stronie po raz kolejny, zostały zmienione zakładki i dodaliśmy pomysł z poradnikami video, oraz dodaliśmy reklamy na naszej stronie. Zmieniliśmy również po raz kolejny logo naszej strony oraz bloga. I o to również nasz pierwszy poradnik video ”Jak zmienić kolor włosów?”

YouTube Preview Image

Tematyka strony oraz pierwszy poradnik !

Tematyką strony postanowiliśmy, że zostały poradniki związane z GIMP’em oraz HTML. Pierwszy poradnik, hmm trochę go pisaliśmy bo zero jakiegoś pomysłu niestety w naszych głowach, a jednak przypadkowo wpadł nam pomysł na poradnik zmiany koloru włosów. Pewnie wiele osób dla zabawy chciało by coś takiego zrobić, a efekt jest bardzo śmieszny.

Link - http://poradniki-informatyka.cba.pl/kolor_wlosow.html

EFEKT KOŃCOWY :

Oficjalne otwarcie bloga i strony internetowej !

Dzisiaj ruszył oficjalnie nasz blog. Również utworzyliśmy dziś naszą stronę, wgraliśmy szablon, zrobiliśmy zakładki i dodaliśmy nasze logo.

Co chcemy osiągnąć na naszej stronie?

Chcemy zrobić stronę na której będą poradniki pisemne i video związane z GIMP’em i HTML’em, od których uczniowi naszej szkoły i innych będą się mogli wiele nauczyć i pochwalić swoimi osiągnięciami nauczycielowi.

Skład który realizuje projekt strony internetowej i bloga to

Dominik Niebisz 

Rafał Głownia