O mnie

Insz Koper

Urodziłem się 24 lipca 1995 roku. Od najmłodszych lat interesuję się fotografią i filmem. Aparat zabieram ze sobą wszędzie, nie pozwalam by coś mi umknęło. Poprzez udział w różnych konkursach i projektach rozwijam swoje zainteresowania. Mam na swoim koncie wiele zrealizowanych produkcji między innymi amatorskie reklamy, filmy dokumentalne i teledyski. Obecnie uczęszczam do klasy teatralno-filmowej CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie. Po zajęciach w szkole dokształcam się w dziedzinach: fotografii, realizacji obrazu filmowego i montażu telewizyjnego.

Jestem współzałożycielem amatorskiej grupy filmowej 3ART Productions mającej na swoim koncie już nie jeden sukces. Uwielbiam sport – biegam na długich dystansach. Moją pasją jest taniec. W latach 2000 – 2011 uczęszczałem na zajęcia tańca towarzyskiego, aktualnie tańczę jazz. Lubię zmieniać świat wokół siebie. Przyjaciele mówią o mnie, że jestem szalony i mam mnóstwo pomysłów na życie.

 

One thought on “O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge