Instytucje UE i ich funkcje.

koniec.

Hej!
Prezentacja skończona i przedstawiona naszej klasie! Dodatkowo zrobiłyśmy quiz dotyczący naszej pracy. Mamy nadzieję, że rzeczywiście wszystkim się podobało.

działania.

Hej!
Od dawna mieliśmy zgromadzone informacje, ale do prezentacji zabraliśmy się całkiem nie dawno. Prezentacja nie jest jeszcze całkowicie gotowa, ale idziemy w dobrym kierunku. Jeszcze parę spotkań i będzie gotowa. Mamy nadzieje, że zdążymy ze wszystkim na określony czas.

nasze cele.

Hej! W dzisiejszym wpisie zamierzam przedstawić Wam cele i działania, które sobie postawiłyśmy. Oczywiście głównie mamy na celu zaliczyć obowiązkowy projekt edukacyjny, ale również:
- poszerzenie swojej indywidualnej wiedzy o wybranych instytucjach UE
- przybliżenie tematu o działaniach UE naszej klasie
- nabranie doświadczenia w robieniu tego typu projektów, gdyż zapewne będzie nam to potrzebne w przyszłości
- udoskonalenie pracy w kilkuosobowej grupie
- wykazanie się umiejętnościami, które już posiadamy
- ulepszenie zdolnoścszukania informacji w danym zakresie.

W najbliższym czasie planujemy zacząć gromadzić potrzebne informacje, by móc za niedługo ruszyć z tworzeniem prezentacji multimedialnej. Mamy nadzieje, że wszystko pójdzie po naszej myśli.

wstęp.

Hej! Całkiem nie dawno ja wraz z moją grupą, dostałyśmy propozycje wzięcia udziału w projekcie o Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej, przedstawiono nam w tedy wiele tematów. Postanowiłyśmy podjąć się tego wyzwania i wybrałyśmy temat opowiadający o instytucjach Unii Europejskiej.

Nasza grupa składa się z trzech gimnazjalistek: Karoliny, Agaty i Kamili. Mamy zamiar wykonać prezentacje multimedialną, która będzie odpowiadać o wybranych przez nas, najważniejszych instytucjach europejskich.  Gdy już zakończymy swoje działania zaprezentujemy wszystko naszej klasie IId.

Pozdrawiamy!

css.php