Dziadek do orzechów

Wczoraj wieczorem o godzinie 19:00 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie byłem na niesamowicie pięknym przedstawieniu:
Dziadek do orzechów.
Bardzo się bałem, że nie dojedziemy na czas (mama i Maciek też się bali, że nie zdążymy) ponieważ były zawieje które smagały śniegiem powodowały utrudnienia ruchu na drodze. I dodatkowo wiele kierowców nie wymieniło w samochodach opon na zimowe (my mieliśmy opony zimowe).
Wyjechaliśmy na 2 godziny przed spektaklem przygotowani na wypadek gdybyśmy mieli stać wiele godzin w korku. O dziwo warunki na jezdni były przyzwoite więc dojechaliśmy godzinę przed spektaklem.

Przedstawienie było piękne. Orkiestra była niesamowita a tancerki i tancerze tańczyli niesamowicie.
Osoby na scenie tańczyły i nowoczesne układy i balet. Ale muzyka skomponowana przez Piotra Czajkowskiego nie była zmieniona zupełnie. Na koniec cała widownia wstała zachwycona i biła owacje na stojąco.
pozdrawiam
Michał

This entry was posted in Bez kategorii, Hobby and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Dziadek do orzechów

  1. aikee aikee says:

    Ojeju, ależ Ci zazdroszczę! :) „Dziadek do orzechów” kojarzy mi się z ciepłym dzieciństwem, a przedstawienia uwielbiam. Szkoda, że najbliższy teatr/operę/filharmonię/cokolwiek mam tak daleko :(
    Fajnie, że podobał Ci się spektakl :)
    Pozdrawiam
    aikee ostatnio opublikował…Zabezpieczony: Czytać czy nie czytać „po ciemku”? – oto jest pytanieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge