Wywiad z Panią Dyrektor.

Wczoraj, czyli 20.03.2014r., przeprowadziłem wywiad z Panią Dyrektor schroniska dla zwierząt w Olsztynie. Zaczęło się tak, że zimą z mamą poszedłem do schroniska i wzięliśmy Tobiego na spacer (opowiadałem wam już o tym psie). Zwykle smycz dawała nam taka jedna pani, a wczoraj smycz dała nam pani dyrektor. Po chwili przeszliśmy przejściem służbowym po psy, a po spacerze gdy oddawaliśmy smycz zapytałęm się Pani czy mogę przeprowadzić z nią wywiad (a tak naprawdę to poprosiłęm mamę by zapytała za mnie, bo ja się trochę bałem:-). Miałem plan, że zrobię to później (jak będę miał kamerę), ale przeprowadziliśmy wywiad od razu! Dlatego wywiad nakręcony został aparatem telefonicznym.

Ten wywiad przeprowadzony był w sali edukacyjnej. Siedzieliśmy z PaniąDyrektor na krzesłach i rozmawialiśmy.  Pytałem się o różne rzeczy np.: ile jest psów w schronisku, ile jest kojców. Pani oczywiście odpowiadała. Cały nagrany wywiad trwał 11minut i 56 sekund i 13 setnych.

Zapraszam do obejrzenia filmu:

YouTube Preview Image

FIlm na licencji CC BY-SA 3.0.

A tu zdjęcie ze spaceru – jestem z Tobim i Bondem:

pies

Zdjęcie: Karolina Żelazowska, CC BY-SA 3.0.

Pozdrawiam
Maciek

This entry was posted in Bez kategorii and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Wywiad z Panią Dyrektor.

 1. Justyna says:

  Hej Maćku !
  Super i bardzo ciekawy wywiad. Jesteś urodzonym dziennikarzem :) Widać też, że kochasz psy. To super !
  U nas w Białymstoku też jest schronisko gdzie też mieszkają i psy i koty. Szkoda takich zwierzątek w takich miejscach. Jak widzę takie miejsce to mi aż serce ściska. Super, że są prowadzone takie akcje jak adopcje zwierząt, ale nie każde zwierzę jest dla każdego. Ja mam w planach adopcje małego kotka, ale to dopiero w czerwcu.
  Z ciepłymi wiosennymi pozdrowieniami :)
  Justyna
  Justyna ostatnio opublikował…Greccy filozofowie w ZondleMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge