Kilka słów na dobry początek.

Cześć,

Z tej strony Weronika, miłośniczka filmów, uczennica VI LO w Gdyni. Filmem interesuję się już od kilku ładnych lat, jednak dopiero ostatnio wpadłam na pomysł zapisania się na jakiś konkretny kurs – i oto jestem! Chodzę do klasy maturalnej, co więcej – humanistycznej, co daje mi możliwość częstych dyskusji ze znajomymi na temat ostatnio obejrzanych produkcji, a przede wszystkim – głębszego wniknięcia w historię, którą widzę na ekranie.

Lubię różnorodność. Oglądam filmy najróżniejszych reżyserów, od Tarantino po Miyazakiego. Podobnie jest z gatunkami filmowymi – choć mój ulubiony to zdecydowanie animacja, bardzo chętnie zagłębiam się w dramaty, komedie, thrillery i filmy akcji. W tym roku uczestniczyłam w obradach Młodzieżowego Jury Miasta Gdyni na 39. Festiwalu Filmowym, co dało mi możliwość zobaczenia wielu niezwykłych filmów polskich (choć nie tylko polskich). Nie wiem, czy potrafiłabym wymienić swój ulubiony film, ponieważ jest ich naprawdę wiele, ale w czołówce na pewno znalazłyby się ‚Mulan’, ‚The Beaver’ i ‚American Beauty’.

Oprócz filmów interesuję się wieloma innymi rzeczami. Uczęszczam do Szkoły Muzycznej I stopnia, uczę się grać na gitarze, bardzo lubię też chodzić do teatru i czytać książki. Mam nadzieję, iż jeszcze nieraz zajrzycie na mojego bloga – dopiero się rozkręcam!

One thought on “Kilka słów na dobry początek.

  1. No nieźle – imponujące osiągnięcia! Jak załapałaś na obrady jury? Filmowiec i muzyk… świetne połączenie. Nie wiem, czy wiesz, ale mistrz horroru John Carpenter http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Carpenter – twórca mojego ulubionego „W paszczy szaleństwa”, sam komponuje muzykę do swoich filmów. Z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne posty :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge