Ciekawostky ;*

Hej Hej Hej ! ;3

Oświadczam, że będę wstawiać co jakiś czas po 3-4 ciekawostki (w jednym poście) :3. Niektóre z nich będę rozwijać, jeżeli będą na tyle warte uwagi ;* a myslę, że bedzie takich sporo :) Okej, to do dzieła!


1. Japończycy należą do najdłużej żyjących ludzi na świecie. ———> prawdopodobnie na japońskiej wyspie Okinawa około 450 ludzi ma tam ponad 100 lat. W związku z tym mówi się że jest najzdrowszym miejscem na ziemi.

2.Niech Was nie zdziwi duża liczba zabandażowanych nastolatek w Japonii ——-> subkultura,zwana Harajuku znana z naprawdę ekstremalnych pomysłów na modę, lansuje aktualnie nowy trend Kegadoru, co w wolnym tłumaczeniu oznacza poranione czy też okaleczone idolki.

3.Japończycy słyną z naprawdę niezwykłych wynalazków – od 30 lat pracują nad pralką dla człowieka, tak tak pralką do prania ludzi , która ma zrewolucjonizować proces mycia.

Do zobaczenie, ciao ! <33

2 thoughts on “Ciekawostky ;*

  1. A znacie Haiku? Wiecie, że w Polsce też są twórcy tej sztuki? Znacie np. Brzóskę?

    Czekam na informację,
    Pozdrawiam
    Agata CEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge