«

»

cze 05

Festyn z Jedynką

Słoneczna pogoda sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu, spotkaniom i piknikom. Dlatego też na majowy festyn, zorganizowany przez naszą szkołę, przybyły tłumy.

W ramach festynu odbyły się zawody szkolne. Wzięli w nich udział także rodzice. Pojawiły się stoiska przygotowane przez ostrołęcką  policję, straż miejską, pogotowie ratunkowe, straż pożarną, nadleśnictwo, a także  Zakład Karny w Przytułach Starych. Uczestnicy festynu mogli obejrzeć pojazdy służb mundurowych, wziąć udział w krótkim kursie reanimacji, poczuć się przez chwilę kierowcą, korzystając z symulatora jazdy. Odbyły się  pokazy karate oraz capoeiry. Po nich, na specjalnie do tego celu przygotowanej scenie, występowali uczniowie poszczególnych klas. Były tańce, śpiewy, inscenizacje. Najmłodsi uczniowie oblegali dmuchaną zjeżdżalnię. Na wszystkich zmęczonych i głodnych czekało  stoisko z grillem i zimnymi napojami.  A jeżeli ktoś miał ochotę na deser, mógł wziąć udział w akcji charytatywnej, a potem poczęstować się słodkim ciastem. Na koniec odtańczono zumbę.

To był udany festyn:)

 

Galeria zdjęć pod linkiem:

http://sp1.ostroleka.pl/festyn-z-jedynka-2/

SAM_9143

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php