Sakrament Małżeństwa

Polecam nowy serwis „Sakrament Małżeństwa” który wyróżnia się z pośród serwisów o tej tematyce. Wyróżnia się on tym że jest serwisem społecznościowym na którym oprócz tego że przeczytamy wartościowe treści na temat Sakramentu Małżeństwa to jeszcze możemy złapać kilka groszy za współudział w jego tworzeniu. Otóż każdy dział w tym serwisie jest dostosowany tak abyś czytaj dalej »

Gdy córka chce irokeza

Jestem pięćdziesięcioletnim ojcem wspaniałej piętnastoletniej córki, która jest energiczna i pełna chęci do życia. Dobrze radzi sobie w szkole, jest bardzo uprzejma, jednym słowem, wszystko idzie jak najlepiej. Jednak coraz częściej wychodzi z domu i wraca, kiedy uważa za słuszne, strzępi dżinsy oraz chciałaby mieć irokeza. Powiedziała nam, że nie chce żyć w atmosferze, w czytaj dalej »

Mody i maski

Młodzi ludzie, chcąc ukryć samych siebie, często pokazują jedynie niektóre aspekty swojej osobowości. Czasem obnoszą się ze swoją innością po to, by się z nią oswoić i zobaczyć, jakie reakcje wywołuje ona u innych. Podobnym stylem operuje język reklam. Niemalże w każdej z nich pojawiają się coraz bardziej wyszukane maski, za którymi kryje się próba czytaj dalej »

css.php