20 mar 2012

Nowy

Przeprowadziłyśmy nowy wywiad z Kasią , która ma cudowny głos . Wywiad znajduje się w zakładce ” Kasia „. W najbliższym czasie zostanie dodane nagranie z piosenką śpiewaną przez Kasię .:D

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga .

Julka i Dominika :D

14 mar 2012

News

Zmiana planów … Ostatnio miałyśmy przeprowadzić wywiad z Kasią lecz ona zachorowała . Nie chciałyśmy tracić czasu i przeprowadziłyśmy wywiad z Weroniką , która ma talent taneczny . Wywiad znajdzie się w  najbliższy weekend w zakładce ” Gimnastyka „

Zapraszamy do oglądania naszego bloga ;)

Julka i Dominika :D

18 lut 2012

Nowy wywiad

Ostatnio przeprowadziłyśmy wywiad z Olgą (najlepszą uczennicą szkoły). Wywiad znajduje się w zakładce ” Olga „. Wywiad można przeczytać lecz posłuchać dopiero po feriach zimowych .Bardzo przepraszamy i postaramy się to uzupełnić . ;) :)

Julka i Dominika :)

Wkrótce

Podczas ferii zimowych ukaże się nowy wywiad , który przeprowadziłyśmy z Olgą ( wysportowaną i mądrą uczennicą i naszą koleżanką ). Po feriach ukaże się wywiad z Kasią , która pięknie śpiewa  ;) , a dodatkową atrakcją będzie nagranie w którym ona śpiewa . ;)

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga

Julka i Dominika :)

06 gru 2011

News

Ostatnio przeprowadziłyśmy wywiad z nauczycielem z naszej szkoły , który pisze poezje. Wywiad znajduje się w zakładce ,,poeta” i – co jest ciekawe – można go przeczytać oraz posłuchać . ;)

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga

Julka i Dominika ;)

28 lis 2011

Najbliższe plany

Przez najbliższy czas chcemy przeprowadzić 3 wywiady

pierwszy z nauczycielem który pisze poezje i rysuje
drugi z Olgą , najlepszą uczennicą szkoły
trzeci z Kasią , która pięknie śpiewa

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga :)

Julka i Dominika :)


23 lis 2011

Powitanie

Cześć!!!

Nazywamy się Julka i Dominika, chodzimy  do klasy 5a. Lubimy słuchać muzyki, chociaż śpiewać nie lubimy .;)

Postanowiłyśmy założyć Talentownię, ponieważ w naszej szkole jest, było i prawdopodobnie będzie wiele osób (nie tylko uczniów) z wielkimi talentami. Są osoby, które mają m.in. takie talenty jak: śpiewanie, tańczenie gimnastyczne  (szpagaty, gwiazdy itp.), mądrość (udziały w różnych konkursach , olimpiadach naukowych), uprawianie różnych sportów, np. pływanie, granie w piłkę nożną i wiele innych. W najbliższym czasie mamy zamiar opisać kilku uczniów naszej szkoły i opowiedzieć o ich talentach oraz przeprowadzić wywiad z nauczycielem, który pisze poezje.

Julka i Dominika :)

css.php