Sukces naszych uczniów w I Biegu Edukatora

Posted by kopernikwf in Bez kategorii, WF z klasą - edycja 2014/15 | Leave a comment

W sobotę w Kaliszu po raz pierwszy odbył się Bieg Edukatora. Wzięło w nim udział ponad 200 uczestników – dzieci, młodzież i dorośli. Niepubliczne Gimnazjum „Edukator” postanowiło organizacją biegu uczcić swój jubileusz 10-lecia istnienia i zaprosiło do wspólnej sportowej zabawy nie tylko biegaczy z Kalisza, ale także z całego kraju. W biegu na 2 kilometry, przeznaczonym dla młodszych uczestników, wzięło udział ponad 30 osób, natomiast w biegu dziesięciokilometrowym startowało ponad 180 biegaczy.

bieg edukatora

Start i meta biegów zostały wyznaczone przy punkcie początkowym trasy biegowej Nadleśnictwa Kalisz, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie Leśnego Centrum Edukacyjnego przy ulicy Gajowej.

Wyniki

chłopcy – szkoły ponadgimnazjalne

1. PAWEŁ KOŁATA ZSE KALISZ
2. KORNEL KUŹMA KSO EDUKATOR KALISZ
3. MIKOŁAJ KLIBER III LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 

-dziewczęta – szkoły ponadgimnazjalne
1. ADRIANNA ANTONOWICZ III LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 
2. ANNA CICHOREK III LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 
3. GABRIELA KLECZEWSKA III LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 

Organizatorzy mają aspiracje, aby ta impreza sportowa Edukatora weszła na stałe do kalendarza imprez biegowych w Kaliszu i była ciekawą alternatywą dla innych biegów jak również zachętą do uprawiania tej formy aktywności przez młodzież.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge