O NAS

Posted by kopernikwf in | 1 Comment

III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika to szkoła łącząca tradycję i nowoczesność. Dzisiaj „Kopernik” należy do najbardziej renomowanych szkół średnich w Wielkopolsce. Placówka oferuje ciekawe i nowe kierunki kształcenia. Nasi absolwenci kończą różne kierunki studiów na prestiżowych uczelniach krajowych i zagranicznych.
W rankingu ”Perspektyw” i „Rzeczpospolitej” w roku 2014 III LO w Kaliszu kolejny raz okazało się najlepszą szkołą ponadgimnazjalną w Kaliszu. III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja kopernika w Kaliszu, jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014″ . Jeśli chodzi o sport nasza szkoła od lat jest w ścisłej czołówce w Kaliszu.  W roku szkolnym 2013/14 zajęliśmy wysokie 2 miejsce, ustępując najlepszemu liceum w Wielkopolsce. 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI  WYCHOWANIA FIZYCZNEGO III LO

 

One Response to O NAS

  1. Zuzanna says:

    Świetna prezentacja zespołu :D
    Witam wszystkich serdecznie!

    Zuzanna Machalska
    Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge