SUKCESY

Posted by kopernikwf in | Leave a comment

Mistrzostwa Wielkopolski w Aerobiku Grupowym

Poznań – 14.04.2015

III MIEJSCE

  • Kinga Matusiak kl.3D,
  • Hanna Ludwiczak kl.3D,
  •  Agata Janiszewska kl.3D,
  • Natalia Banasiak kl.3C,
  • Ewa Domagała kl.3F,
  • Julia Szewczyk kl.3F,
  • Martyna Malendy kl.3F,
  • Monika Stobienia kl.2B1

Opiekun – Viola Wacowska

Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Finały – 3.02.2015

III MIEJSCE 

  • Natalia Karpińska kl.2C (kapitan) ,
  • Natalia Ruszkowska kl.3C,
  • Anna Janiak kl.3D,
  • Marta Przybył kl.3D,
  • Ewa Nagłowska kl.3D,
  • Magdalena Odziemek kl.3B2,
  • Zuzanna Bogiel kl.3B1,
  • Patrycja Zielińska kl.1D2,
  • Aleksandra Janiak kl.1D2,
  • Ewelina Mazurowska kl.1D2,
  • Joanna Kaczała kl.1D2, 
  • Ada Barańska kl.1B1.
  • Karolina Różańska kl.1C

Opiekun – Monika Baran

 Mistrzostwo Kalisza w Szachach

17.01.2015r

I MIEJSCE – Jedrzej Adamczewski kl.3b2

Opiekun – Jacek Czajczyński

 WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM

Finał  -  Poznań  14.XI. 2014r.

  X MIEJSCE (na 30 zespołów)   -  5: 23, 18

  • Agata Tchórz                   2d2
  • Agnieszka Kliber             2f
  • Natalia Pawelec              1b1
  • Ada Barankiewicz           1b1
  • Anita Szymczak               2c
  • Justyna Lewandowska  1d2
  • Przemysław Kuś              3g1
  • Franciszek Kielek            3g1
  • Jakub Tarnowski             2d1
  • Wiktor Smelczyński        1c
  • Michał Budka                   2f

  Opiekun   Viola Wacowska

KOMUNIKAT KOŃCOWY -FINAŁ MIASTA KALISZA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

HALA ZSGH -12.11.2014

III MIEJSCE 

  • Mateusz Kędzia z 3 A,
  • Piotr Antoszczyk 3G1
  • Franciszek Kielek 3G1,
  • Paweł Danielak – 3 G1,
  • Krzysztof Poterała  3 G2,
  • Aleksander Kropiński 2B1,
  • Kamil Słomian 2B1
  • Piotr Pogorzelec – 2 B1

OPIEKUN – GRZEGORZ KULAWINEK

 

FINAŁ MIASTA KALISZA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZAT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 

HALA ZSGH-05.11.2014

III MIEJSCE

  • Anna Filipowicz kl. 3 B2 (kapitan zespołu),
  • Dominika Antczak kl. 2 F,
  • Agnieszka Frankowska kl. 1 F,
  • Anita Szymczak kl. 2 C,
  • Nina Mularczyk kl. 1 D2,
  • Zuzanna Marucha kl. 1 G,
  • Patrycja Chojnacka kl. 2 D2,
  • Anna Cichorek kl. 1 B2,
  • Justyna Cichorek kl. 2 G,
  • Joanna Kaczmarek kl. 2 F,
  • Aleksandra Grześkiewicz kl. 1 D2

OPIEKUN -MONIKA BARAN

MISTRZOSTWA KALISZA W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

27.10.2014-AQUAPARK KALISZ

II MIEJSCE – awans do zawodów wojewódzkich

  • Agata Tchórz,
  • Agnieszka Kliber,
  • Natalia Pawelec,
  • Ada Barankiewicz,
  •  Anita Szymczak,
  • Justyna Lewandowska,
  • Przemek Kuś,
  • Franek Kielek,
  • Bartek Krystalski,
  • Jakub Jarecki
  • Wiktor Smelczyński.

OPIEKUN – VIOLETTA WACOWSKA

MISTRZOSTWA  KALISZA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 

24.10.2014-SALA I LO

Dziewczęta - II miejsce

  • Weronika Kraszkiewicz kl.IID2
  • Ewa Nagłowska kl.IIID
  • Dorota Simińska kl.IID2

OPIEKUN – MONIKA BARAN / JACEK CZAJCZYŃSKI

Chłopcy - I miejsce – awans do zawodów rejonowych

  • Aleksander Jurek 2 D1,
  • Mikołaj Otto,
  • Dawid Golanowski 3 G2

OPIEKUN – JACEK CZAJCZYŃSKI

MISTRZOSTWA KALISZA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

BIEG PTOLEMEUSZA 5.10.2014 

DZIEWCZĘTA – II MIEJSCE

  • Ada  Antonowicz            1g
  • Kasia  Urbaniak              1g
  • Klaudia  Kąkol                 1d2
  • Ewelina  Mazurowska   1d2
  • Anna  Cichorek              1b2
  • Justyna  Cichorek          2g1
  • Ola  Janiak                      1d1
  • Patrycja  Kaczor            1b1
  • Ewa  Nagłowska            3d
  • Marta  Przybył              3d
  • Justyna  Lewandowska

CHŁOPCY – II MIEJSCE

  • Dawid Jagodziński              2d
  • Mateusz Lisek                     2b1
  • Dawid Antoszczyk              1b2
  • Adam Szkolny                     2b1
  • Piotr Szastok                       3d
  • Krystian Buczak                  1g
  • Mateusz Dworniak            1d1
  • Szymon Serocki                 3b1
  • Alan  Łasman                      3c
  • Jakub Baran                        3b2
  • Piotr Chałaj                         1d1

  Opiekunowie:  Aneta Okońska, Viola Wacowska,

MISTRZOSTWA KALISZA W LEKKIEJATLETYCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

22.09-KONKURENCJE TECHNICZNE

25.09-KONKURENCJE BIEGOWE

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT

1 KAROLINA ŻARNECKA III LO 135cm

3 NIKOLETTA OLEJNICZAK III LO 135cm

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW

2 KRYSTIAN BUCZAK III LO 155cm

3 MARCIN KOWALCZYK III LO 150cm

 

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĄT

1 ALEKSANDRA WALKOWIAK III LO 876cm

 

60 m  dziewcząt

1 MICHALINA KAŹMIERCZAK III LO 8,74 8,83

2 KAROLINA GĄSIOR III LO 8,82 8,94

 

60 m  chłopców

1 JAKUB WOJCIECHOWSKI III LO 7,52 7,52 9

 

400  m dziewcząt

1 ADA ANTONOWICZ III LO 67,33 9

 

3000 m chłopców

3 DAWID GOLANOWSKI III LO 11:16,12 6

OPIEKUNOWIE – ANETA OKOŃSKA, ARKADIUSZ JANIAK

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ – LEKKOATLETYKA

 

I miejsce II LO 215 pkt

II miejsce III LO 198 pkt

III miejsce ZSGH 117 pkt

IV miejsce I LO 111 pkt

V miejsce V LO 99 pkt

VI miejsce IV LO 50 pkt

VII miejsce ZSE 43 pkt

VIII miejsce ZSTE 42 pkt

IX miejsce ZSP 2 34 pkt

X miejsce ZSS 7 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge