VIDEOTEKA

Posted by kopernikwf in | Leave a comment

ROK SZKOLNY 2014/15

NOC W LICEUM – 28/29.11.2014 . Różnorodne tańce na dolnym korytarzu …

ROK SZKOLNY 2013/14

OLIMPIADA POMYSŁÓW W WARSZAWIE. III LO z Kalisza na podsumowaniu całorocznej pracy uczeników WF’u z Klasą, pierwszego programu CEO skierowanego do nauczycielek i nauczycieli wychowania fizycznego. Audycja zawiera lokowanie produktu / klas :) Hala Sportowa „Koło” w Warszawie dn.6.06.2014

ANGIELSKI NA LEKCJI WF’u? Zespół WF z klasą odwiedzał najbardziej aktywne szkoły, aby promować ich dobre praktyki. Miło nam, że zawitał również do nas! 

TAŃCE NA DOLNYM KORYTARZU !!! Noc w III LO w Kaliszu – 29/30.11.2013. Z inicjatywy młodzieży 3 tańce  jak na „Szkołę w Ruchu” przystało !

KLUB KIBICA – KOPERNIK. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet (3.01.13) w Łodzi. Mecz Polska - Szwajcaria 3:0. Spotkanie było transmitowanie przez telewizję Polsat Sport, nasza grupa kibiców wyróżniała się dużym transparentem i strojami. To nagranie przedstawia mecz z naszej perspektywy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge