12 gru 2011

Piesek;)

Sorki, że nie napisałam do was w tamtym tygodniu ale jakoś nie miałam czasu. W tym tygodniu w szkole była ,DEBATA SZKOLNA, w której uczestniczyłam. Na niej rozmawialiśmy o Internecie jak z niego bezpiecznie korzystać. Poza tym korzystaliśmy z tablicy multimedialnej na lekcji języka angielskiego. Na Mikołajkach byliśmy w kinie na seansie pt; ,,Artur Ratuje Gwiazdkę,,. Nawet był fajny lecz dla mniejszych od nas dzieci
Zawsze po szkole bawię się z moim ukochanym psiaczkiem Hektorkiem ,Owczarkiem niemieckim, jest fantastyczny! Zawsze wesoło merda ogonkiem i wykonuje różne śmieszne triki. Poza tym rozmawiałam na Internecie z koleżanką i omawiałyśmy prace domową z polskiego.

Do zobaczenia***

28 lis 2011

rozmowa przez gg

Cześć!!!

U mnie  wszystko  dobrze ,w tym tygodniu nie wydarzyło się nic ciekawego  było parę kartkówek  ,lecz poszły mi dobrze. Na lekcji informatyki  robiliśmy kartki  świąteczne  jutro będziemy je drukować.    Niestety  nie korzystaliśmy  z tablicy Multimedialnej bo nie było jakoś czasu.

Po  lekcjach na gg rozmawiałam z moją ulubioną koleżanką  i omawiałyśmy  pracę domową z j. polskiego. Jest przede mną  trudny wybór ,ponieważ w sobotę  są urodziny  Pauliny mojej kumpelki  oczywiście mnie zaprosiła  i teraz nie wiem czy iść  czy  pojechać do moich  przyjaciółek  Dominiki  (ma ksywę; Modliszka) i Kingi (ma ksywę; Kinia) . A ostatnio z Paulą dzieje się coś złego ,zmieniła się w ostatnim roku.

Czy to jej przemęczenie czy może ma duzo  zmartwień sama nie wiem…

POZDRAWIAM   KARINA♥♥♥

21 lis 2011

Tablica Multimedialna

Cześć;)

W tym tygodniu nie wydarzyło się zbyt dużo, był sprawdzian z matematyki, lecz w tym dniu nie byłam ,bo się źle czułam. Była jeszcze kartkówka z j. angielskiego ,lecz tez w dniu gdy mnie nie było. Korzystaliśmy na lekcji historii z tablicy multimedialnej i oglądaliśmy film o Piłsudskim. Ta tablica to bardzo nowoczesne urządzenie pokazuje nam że nie tylko komputery i inne podobne urządzenia potrafią wszystko.

Obiecuje wam że napisze do was w tym tygodniu.

Pozdrawiam!!!

15 lis 2011

Cześć, mam na imię Karina ,mam 12 lat i chodzę do szkoły nr.21 w Częstochowie im. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO. Moje ulubione zajęcie to gra na komputerze ,spotykanie się z przyjaciółmi w galeriach handlowych lub pizzeriach. Moje ulubione  zwierzątka to pieski owczarki niemieckie. Bardzo dużo o nich wiem bo mam jednego owczarka w domu. Po za tym kupuje przeróżne gazetki ,magazyny o zwierzętach. Lubię chodzić do szkoły ,ponieważ uczę się wielu nowych rzeczy. Mój ulubiony przedmiot to j. angielski (mam świra na jego punkcie!!!). Mój ulubiony kolor to FIOLETOWY. Co tydzień będę pisała co  nowego dzieje się w mojej szkole i jak sobie radze z  obowiązkami szkolnymi. Pozdrawiam!!!

css.php