Fotki z festynu :)

Maj 18th, 2011 by karsznice

Przesyłamy zdjęcia z festynu, jak obiecaliśmy. To nie są wszystkie zdjęcia. Następna porcja wkrótce :)

Festyn.

Maj 11th, 2011 by karsznice

Witajcie ponownie.

Jesteśmy już po festynie, który odbył się w sobotę 7 maja. Pogoda była ładna, więszość planów udało się zrealizować, odwiedziło nas dużo osób. Było tak dużo atrakcji, że nie zdążyliśmy zrobić quizu europejskiego. Przełożyliśmy go na poniedziałek 9 maja, akurat na Dzień Europy. W quizie wzięło udział 6 drużyn, które miały do wykonania 5 zadań. Najtrudniejsze okazało się zadanie zaśpiewania hymnu UE  ”Ody do Radości”. Wygrała klasa 3a ;] Zdjęcia z festynu i quizu prześlemy wkrótce.

Zamierzamy w najbliższym czasie zrobić gazetkę o Prezydencji Polski w UE.  Gazetka będzie na korytarzu szkoły. Gdy będzie wisiała, prześlemy zdjęcia ;]

Więcej o nas ;]

Kwiecień 27th, 2011 by karsznice

Witamy! Przepraszamy, że tak długo nie odpisywaliśmy, ale był egzaminy gimnazjalne a potem święta. Do naszego kołą należy ok. 20 osób, ale nie wszyscy systematycznie chodzą.

Może się przedstawimy ;)

Chodzimy do różnych klas naszego gimnazjum. Spotykamy się w środy o godz. 17.oo w ramach zajęć Klubu Młodego Europejczyka. Nasze imiona:

Marta, Aneta, Kinga, Austeja, Martyna, Gosia, Patryk x2, Piotrek, Konrad, Patrycja, Kuba, Kamila, Agata, Oskar, Adam, Szymon, Adrian i Oliwia.

Przygotowaliśmy ankietę dla uczniów i rodziców na temat co wiedzą o UE i polskiej prezydencji. Przygotowujemy się do festynu, który odbędzie się 7 maja w sobotę. Prześlemy wam zdjęcia. Wymyśleliśmy kilka zabaw dla uczestnikó konkursu. Mamy nadzieję, że w ten sposób przybliżymy ludziom temat projektu ;] Do zobaczenia w następną środę ;]

Rozpoczynamy nasz projekt :)

Kwiecień 6th, 2011 by karsznice

Cześć!!! Rozpoczynamy realizację naszego projektu. Bardzo dużo czasu zajęło nam wybieranie tematu i tak naprawdę nie jesteśmy do końca pewni, czy nasz wybór jest dobry. Planujemy kilka zadań, których celem będzie zapoznanie naszej społeczności z pojęciem Prezydencji Polski w UE.

Teraz trochę o nas :) :

Mieszkamy w centralnej Polsce. Uczymy się w niewielkim Gimnazjum, jesteśmy liczną grupą, spotykamy się na Kółku Młodego Europejczyka w ramch projektu unijnego. Na naszych spotkaniach jest głośno i wesoło. Cieszymy się, że bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji. Za kilka dni napiszemy coś wiecej ;) .