Witajcie! :)

W tamtym tygodniu w środę w naszej szkole (ZSNr3 w Kędzierzynie Koźlu) odbyło się spotkanie dotyczące wykorzystania środków UE na rozpoczęcie własnej działalności.

Całość trwała ok. 2 h, a spotkanie było mega ciekawe!

Moja klasa  była jego organizatorem wraz z naszą nauczycielką WOS-u ;D

Dowiedzieliśmy się masy rzeczy, a ich wszystkie wymienienie trwałoby za długo, tak więc w skrócie: jak wykorzystać środki UE, czy to się opłaca?, poznaliśmy przedsiębiorców z naszej okolicy ;D

Poniżej zamieszczam parę zdjęć:

Witam!

Już jakiś czas temu odwiedziliśmy Powiatowe Centrum Informacji Europejskiej i Gospodarki. Na  miejscu dowiedzieliśmy się jakie trzeba spełnić kryteria, aby dotrzymać dofinansowanie z UE oraz jak to wszystko „wygląda” od strony biurowej. Zgodnie z obietnicą dodaje zdjęcia z naszego spotkania. :)

Na zdjęciu numer 3 jest ukazany czas na przerwę, aby później nasze mózgi jeszcze lepiej pracowały :)!

Miłego dnia! :)

Cześć Blogowicze!

15 lis 2011 Kategoria: Młodzi Aktywiści Prezydencji

U nasz w szkole ( ZSNr3 im. Mikołaja Reja – Kędzierzyn Koźle, woj. opolskie) już jakiś czas temu ruszył program Młodzi Aktywiści Prezydencji (MAK), gdzie głównym zagadnieniem jest wykorzystane środków unijnych w pomocy realizowaniu różnych projektów na terenie Kędzierzyna Koźla. Dopiero zaczynamy naszą przygodę z tym bardzo obiecującym programem, ale powoli dojdziemy do naszego celu.

Ostatnio wybraliśmy się na spotkanie w Powiatowym Centrum Informacji Europejskiej i Gospodarczej w naszym mieście. Ale o tym już napiszę w następnym poście + dodam parę zdjęć z tego spotkania.

Do zobaczenia!  :D

Program

  • Młodzi Aktywiści Prezydencji

Szkoła

  • III Liceum Ogólnokształcące, Kędzierzyn-Koźle
  • Uczeń

Odwiedziny

  • Stronę odwiedzono: 0 razy

Lista blogów użytkownika

Informuj o wpisach


O tym blogu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque sed felis. Aliquam sit amet felis. Mauris semper, velit semper laoreet dictum, quam diam dictum urna, nec placerat elit nisl in quam. Etiam augue pede, molestie eget, rhoncus at, convallis ut, eros. Aliquam pharetra. Nulla in tellus eget odio sagittis blandit. Maecenas at nisl. Nullam lorem mi, eleifend a, fringilla vel, semper at, ligula. Mauris eu wisi.


Sponsorzy