kinga07

29 Czerwiec koniec roku szkolnego

Koniec roku szkolnego będzie 29 czerwca skończy się wtedy też szkoła z klasą 2.0. Na koniec roku jak zwykle będziemy szli do kościoła z sztandarem żeby modlić się za wakacie żeby minęły szczęśliwie i bezpiecznie. Potem jak wrócimy będzie akademia, następnie będzie rozdanie świadectw i swojej pani damy kwiaty na zakończenie roku ponieważ musiała się z nami męczyć przez cały rok szkolny.I wtedy po tym wszystkim zaczną się nasze szczęśliwe wakacie. Życzę wam wszystkim udanych wakaci.

                                                                                 Kinga :-)

20 czerwca 2012 autor: miszu837 | Komentowanie nie jest możliwe

Festiwal projektów

Dnia 1 czerwca odbył się festiwal projektów.Tego dnia nie było lekcji. W ten dzień klasy    0 – 3  mówiły swoje wiersze, klasa 5 robiła pokaz mody na którym przedstawili swoje Ekologiczne torby ,było również przedstawienie o bezpiecznym internecie które przedstawiła również 5 klasa ,na samym końcu paśliśmy z happeningiem po całej wsi Polna wtedy rozdawaliśmy ulotki.Ten dzień był związany również z dniem matki.Wtedy w dzień matki były kiełbaski, napoje i lody.

  KINGA:-p

6 czerwca 2012 autor: miszu837 | Komentarzy: 3 »

Eko-zakupy w polnej

P.Monika mówiła żebyśmy zrobili na kartkach Eko – znaczek ja  zrobiłam z dwie butelki jebną plastikową a drugą szklaną i na zielono zakreśliłam tą która szybciej się rozkłada a tą która dużej się rozkłada na czerwono.Niestety mój znaczek nie przeszet.

 

28 maja 2012 autor: miszu837 | Komentowanie nie jest możliwe

Prezentacia w prezi

Tydzień temu  poszliśmy na  matematyce do sali komputerowej.Założyliśmy konta na prezi.Podzieliliśmy się na grupy.Nasza grupa to byli Justyna, Szymon i ja.Robiliśmy prezentacje pod tytułem Eko zakupy-najlepsze prace.Trzy dni później zakończyliśmy  prezentacje z pomocą szóstej klasy.

18 maja 2012 autor: miszu837 | Komentarzy: 3 »

Konstucia trzeciego Maja

Dzisiaj z całą szkołą mieliśmy akademie z okazji trzeciego maja.Klasa szósta przedstawiali  wszystko co jest związane z kostusią. Po szkole będziemy jechali do Libuszy z klasami 4-6 o godz.15.

27 kwietnia 2012 autor: miszu837 | Komentarzy: 2 »

E-lerning

Z panią pedagog cała klasa założyła sobie konto na stronie www. fdn .pl Ja zakończyłam już swój kurs. Na tym kursie można dużo się dowiedzieć o internecie, jak z niego bezpiecznie korzystać.Proponuje wam się na tym zarejestrować to bardzo fajna zabawa można na tym blogu e- lerningowym bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedzieć     ZALOGUJ SIĘ!!

2 kwietnia 2012 autor: miszu837 | Komentarzy: 3 »

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu dzisiejszym w naszej klasie odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu. Klasy 4-6 przygotowały swoje prezentacje. Klasa czwarta niestety nic nie zaprezentowała, nasza klasa prezentowała slajdy o naszej lekturze pt.:,,Wpustyni i puszczy” , klasa szósta prezentowała slajdy o olimpiadach np.:”Zimowej olimpiadzie” przy okazji opowiadali swoje prezentacje.Prawie na końcu mieliśny konkurs co się z tego nauczyliśmy, a ci co mieli bez błędu to dostali małe prezenciki z sprzedaży naszej szkolnej gazetki.A na samym końcu robiliśmy plakaty pt.:Bezpieczny Internet, my namalowaliśmy dziewczynke która rozmawia z nieznajomym na GG i ją prośi o numer a ona nie dła bo była mądra i tak się zakączyły te zajęcia.     Kinga :-)

7 lutego 2012 autor: miszu837 | Komentarzy: 2 »

Podrożnik

Jutro w czwartek przyjedzie do nas podróżnik. Będzie  przestawiał o swoich podróżach wycieczkach. Będzie trwało to aż dwie godziny. Będzie fajnie. :-):-)

Kinga.

25 stycznia 2012 autor: miszu837 | 1 komentarz »

Coś o mnie!

Nazywam się Kinga , mam jedenaście lat chodze do piątej klasy. Moją nauczycielką jest P.Monika, uczy mie ponad czterech przedmiotów takich jak: przyroda, muzyka, g.wychowawcza, W.D.Ż. Chodze do szkoły w Polnej.
JEST SUPER!!!!!!

21 stycznia 2012 autor: miszu837 | Komentarzy: 2 »
css.php