Lista Top Ten naszych ulubionych reżyserów

Dzisiaj pokażemy wam listę ,,Top Ten” naszych ulubionych reżyserów. Jeśli chcecie zobaczyć kogo ustawiliśmy na 1. miejscu, a kogo na 10. czytajcie dalej! :)

10. Lisa Azuelos- Pani, która wylądowała na 10. miejscu nagrała film pt. ,,LOL”. Ustawiliśmy ją na tej pozycji, ponieważ film był ciekawy i przedstawiał codzienne życie nastolatki, dojrzewaniem z którym się teraz zmaga nasza grupa.

lol-laughing-out-loud-r-04-02-2009-2-g

 

9. James Cameron- wyreżyserował m.in. dwa najbardziej znane filmy ,,Titanic” i ,,Avatar”. Pan ten zajął tę pozycję, ponieważ nagrywa ciekawe filmy, które zawierają wiele efektów specjalnych.

7th Annual Young Hollywood Awards - Los Angeles

OSCARS-BEST PICTURE

avatar16

8. Fernando González Molina- wyreżyserował film pt. ,,Trzy metry nad niebem”. Film chwyta za serca i na pewno spodoba się osobom wrażliwym i uczuciowym.

Fernando+Gonzalez+Molina+GQ+Men+Year+Award+bGY6YAMJ5jQl (1)

7. William Friedkin- zaaranżował film pt. ,,Egzorcysta”. To faworyt Maćka, ponieważ nagrał świetny film, horror.

William-Friedkin-CSI-89783385-290x400

6. Robert Gliński- wyreżyserował film, który jakiś czas temu oglądaliśmy. Mowa o ,,Kamienie na Szaniec”. Film wzrusza i wzbudza emocje.

z9616312Q,Robert-Glinski

5. Katarzyna Rosłaniec- zaaranżowała film pt. ,,Bejbi Blues”. Film mówi o nastolatce, która została matką. Film jest ciekawy i dobrze się go ogląda.

Rosłaniec

4. Jeffrey Hornaday- wyreżyserował film pt. ,,Wymarzony Luzer”. Przedstawia zmianę dziewczyny z gwiazdki szkolnej w wymarzoną dziewczynę dla Luzera. Film dobrze ogląda się młodzieży.

Jeffrey-Hornaday-photo-crop

3. James Wan- faworyt Maćka. Zaaranżował film pt. ,,Obecność”. Film jest bardzo straszny, przez co bałyśmy się go oglądać. Jedynie Maciek zachowywał opanowanie i nie ukazywał strachu.

james wan

2. Martin Saban- wyreżyserował ulubiony film dziewczyn, pt. ,,Violetta”. Z powodu dużej popularności nagrano już 2 sezony i trwają nagrania do sezonu 3.

2A3N_saban_web

 

1.  Chris Columbus- zaaranżował ponadczasowy film pt. ,,Kevin sam w domu”i ,,Kevin sam w Nowym Jorku”. Te filmy nigdy się nie nudzą i można oglądać je w kółko.

OB-WZ660_columb_DV_20130409133923

Jak wam się podoba nasza lista Top Ten? Piszcie w komentarzach, pozdrawiamy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge