Projekcja filmowa

Projekcję zorganizowałyśmy dla naszej klasy 1a na jednej z godzin lekcyjnych wychowania do życia w rodzinie za zgodą nauczyciela. Celowo zgodnie z tematyką zajęć wybrayśmy film krótkometrażowy, pt. „Męska sprawa”. Wcześniej zapowiedziałyśmy projekcję, zachęcałyśmy do uważnego oglądania.  Lekcja przebiegła sprawnie, był wstęp do filmu, projekcja oraz dyskusja. Część uczniów uczesniczyła w dyskusji. Najwięcej emocji wzbudzała postawa nauczyciela. Całą lekcje oceniamy pozytywnie, żałujemy, że całość klasy nie włączyła się w dyskusję. Byłyśmy stremowane sytuacją, następnym razem byłybyśmy pewniejsze siebie i rozmowa po filmie przebiegałaby sprawniej.

Coś o nas ; )

Jestem Julia, lubię tańczyć, oglądać filmy i czytać książki.Moim ulubionym serialem jest  ”Przepis na życie”, a ulubionym filmem  ”Niemożliwe” Uczęszczam na zajęcia taneczne już od 6 lat i mam dużo osiągnięć w tej dziedzinie. Moim ulubionym miejscem do odpoczywanie jest moja działka w Zawadzie Pilickiej. Lubię chodzić do szkoły i robić zakupy. Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi.

Mam na imię Marcela, lubię grać w piłkę nożną i pływać. Kiedyś także chodziłam na zajęcia taneczne. Kocham zwierzęta, mam psa i królika. Uwielbiam modę i robić zakupy. Moim ulubionym serialem jest „Pierwsza miłość”. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi.

Jestem Karolina, lubię grać w piłkę nożną, oglądać z tatą mecze i grać w siatkówkę. Jestem grzeczna i lubię się uczyć, kocham się śmiać. Moim ulubionym serialem jest „Na wspólnej”.

Mam na imię Klaudia, lubię grać w siatkówkę. Uwielbiam robić zdjęcia. Mam psa, który nazywa się Bazyl. Lubię boks. Kocham spędzać czas z przyjaciółmi. Kiedyś uczęszczałam na zajęcia taneczne.