RECENZJA FILMU „SCHODY”

            Przyznam się, że po pierwszym obejrzeniu filmu „Schody: byłam zdegustowana, tym bardziej, że słyszałam pozytywne recenzje na ten temat. Nie potrafiłam odpowiedzieć sobie na pytanie „Co autor miał na myśli?”, nie zrozumiałam tego filmu. Dopiero po obejrzeniu tego filmu zrozumiałam, że ma od wiele wartości i możemy się dzięki niemu dużo nauczyć.
Film pokazuje postać wchodzącą po schodach, kilka razy potyka się, mimo to nie poddaje się i idzie dalej. Gdy dochodzi na szczyt upada i zamienia się w kolejny schodek/element układanki.
Wydaje mi się, że każdy podczas oglądania tego filmu może dostrzec coś innego.  Ja uważam, że autor chciał pokazać nam, że czasami nie warto biec za karierą/sukcesami, gdyż i tak wszyscy „skończymy tak samo”. Film pozwala nam się zatrzymać i chociaż przez chwile pomyśleć o życiu i wartościach jakimi się w nim kierujemy.
Nie jest to lekki film. Na pewno na długo zostanie mi w pamięci. Polecam wszystkim zastanawiającym się nad życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge