Odwiedziny u Wójta Gminy

 

pobrane (1)

Odwiedziny u Wójta Gminy Lipnica Murowana

W poniedziałek, dnia 15.09.2014 r na pierwszej lekcji wraz z naszą wychowawczynią, czyli opiekunką projektu poszliśmy do Wójta naszej Gminy mgr Tomasza Gromali, aby przeprowadzić wywiad. Pan Wójt był zaskoczony, ponieważ myślał, że wywiad będzie w języku polskim, ale zrobiliśmy mu małego suprajsa, który polegał na tym, że musiał mówić po ingliszu. Był bardzo zdenerwowany, ale musimy przyznać, że jego angielski jest całkiem ok. Cały wywiad przeminął w bardzo miłej atmosferze. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o jego pracy, rodzinie i zainteresowaniach. Łi hołp, że będziemy mieć możliwość ponownego spotkania z Panem wójtem.

W podziękowaniu za gościnność oraz za przekazane pieniążki na dofinansowanie naszego projektu Pan wójt otrzymał od nas gifa, którym była herbata „Smak Londynu” i pyszne czekoladki.

Piękne korespondentki z 2a.

English Teaching od Fundacji Wolności

pobrane (1)

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Lipnicy Murowanej.

Strona będzie służyć do informowania o nadchodzących wydarzeniach wiążących się tylko i wyłącznie z projektem. We wspomnianym projekcie udział biorą uczniowie klas 5 Szkoły Podstawowej oraz klasa 2 Publicznego Gimnazjum. Projekt ten będzie związany przede wszystkim z językiem angielskim.

Zapraszamy!