PIĄTA BLOGUJE NA 5

Blog klasy piątej-uczestnika programu Szkoła z klasą 2.0

Hej. Już za 4 tygodnie koniec roku szkolnego.  Bardzo się cieszymy bo nie długo wakacje.  My jesteśmy ciekawi kto przyjdzie za panią Muszalską i panią Barczak.  Jak zwykle wakacje przebiegną szybciej niż rok szkolny. Po wakacjach idziemy do 6 klasy,pewnie będą trudniejsze lekcje i ciekawe kto przejdzie do tej 6 klasy. :) :)

Siemka. Jak wiecie już niedługo koniec roku szkolnego i z tego powodu żegnamy 6 klasę i 2 nauczycielki: panią Joanne Muszalską i panią Bernadetę Barczak. Z tego powodu jest nam smutno. Ciekawe kto przyjdzie za panią Muszalską, jak się dowiedzieliśmy to jakiś pan a o pani Barczak dowiedzieliśmy się dopiero w środę. Bardzo nie chcemy, żeby te dwie panie odchodziły.:( Pani Muszalska od nas odchodzi bo musi swoją nogę leczyć, pani Barczak odchodzi na emeryturę. Pozdrawiamy panią Muszalską i panią Barczak.

Hej.Już niedługo w środę czyli 6.06.2012 roku piknik z okazji Dnia Dziecka i Sportu. Z naszej klasy weźmie udział w zawodach 7 osób czyli- Marika,Weronika, Kewin, Sebastian, Mikołaj, Mateusz i Wiktor. Ciekawe kto wygra te zawody. :) Jeszcze oprócz nas zagra 4 klasa i 6 klasa. Oby w środę nie padał deszcz bo  wtedy trzeba przełożyć dzień dziecka i byłyby lekcje.
Hej.. Dziś na muzyce rozmawialiśmy o konstytucji 3 maja :) pani wytłumaczyła nam pewne rzeczy – na przykład co to jest konstytucja. W konstytucji są nasze prawa i obowiązki. Pani mówiła jeszcze o pieśniach narodowych i puściła  Mazurka, Rotę i Poloneza. Było bardzo fajnie na tej lekcji. Pozdrawiamy panią Aleksandrę Szopę  oraz wszystkich nauczycieli. :) :] :}

 

Siemka… Mecz z klasą 4 się nie odbył :( dlatego, że wróciła pani Komorowska i nie pozwoliła nam grać :/. Ale może w następny czwartek  nam się uda zagrać . Trzymajcie za nas mocne kciuki, żebyśmy wygrali. :) Tak samo jak z klasą szóstą. Jutro i w piątek nie mam matematyki ani przyrody z panią Komorowską i będziemy mieli pewnie zastępstwo … Pozdrawiamy wszystkich czytelników naszego bloga!!

 

Hej. W Piątek zamiast lekcji matematyki mieliśmy wychowanie fizyczne graliśmy w palanta kijowego z klasą szóstą pan nam powiedział, że ten wynik będzie zapisany na gazetce  ogłoszeń jak 6  klasa się zgodzi.  Wynik końcowy to 290:75. Oczywiście udało nam się wygrać :) wszyscy jednak z naszej klasy nie brali w meczu udziału :( niedługo pewnie będziemy grali z klasą 4 ciekawe jaki będziemy mieli tu wynik :>

 

Hej. Na lekcji informatyki będziemy układać krzyżówki i rebusy na temat naszych imion lub naszych miejscowości w których mieszkamy już nie możemy się doczekać :) Na szczęście to już jutro.

Hej :) Dziś chłopacy z naszej klasy na pierwszej lekcji przygotowali nam uczte z okazji Dnia Kobiet. Jako prezent dostałyśmy piłkę z mikasa :) jesteśmy bardzo zadowolone, ale jeszcze nie miałyśmy okazji jej przetestować. Chłopaki powiedzieli nam, że dostaniemy jutro od nich kwiaty. Przygotowali dla nas zadania z matematyki, lecz nie wszystkie dziewczyny rozwiązały same :) Już nie możemy się doczekać jutra. Bardzo dziękujemy chłopakom z naszej klasy za prezent oraz wyprawienie uroczystości :) Zachęcamy wszystkich do rozwiązywania zagadek w poprzednim wpisie. Jeżeli pierwsza odpowiedź będzie dobra czeka was słodki upominek :) Prosimy o komentarze :]