Dzień Chłopaka

Dziś jest Dzień Chłopaka. My, dziewczyny zrobiłyśmy chłopakom niespodziankę. Moja mama kupiła jajka niespodzianki, mini czekoladki i lizaki. Monika kupiła w sklepie zeszyty. Na przerwie zebrałyśmy się na świetlicy razem z panią i tam omówiłyśmy jak ozdobić zeszyty. Zuzia zrobiła bardzo piękne kwiatki z papieru. Nimi ozdobiłyśmy zeszyty – prezentowały się rewelacyjnie.
Moja mama w domu tak zapakowała słodycze, że wyglądały jak cukierki. Rozdałyśmy upominki chłopakom. Pani zrobiła im psikusa. W napisie: W DNIU CHŁOPAKA OD DZIEWCZYN była jedna litera za dużo. To była dodatkowa niespodzianka. Chłopcy nie wiedzieli o co chodzi, tylko Hubert spostrzegł, że jest błąd. Hubert otrzymał tytuł: SOKOLE OKO.
Relacja: Ala

Cukierki - niespodzianki
Cukierki – niespodzianki
Męska część klasy trzeciej
Męska część klasy trzeciej
Czytanie instrukcji, składanie...
Czytanie instrukcji, składanie…

Fragment wspomnień Huberta:
Dziś był Dzień Chłopaka . Dziewczyny bardzo długo myślały co nam dać. Stanęły na środku sali i złożyły nam życzenia. Dostaliśmy wielkie cukierki, w których była czekolada, jajko niespodzianka i lizak. Słodycze były bardzo smaczne.
Dziękujemy dziewczyny!!!!      

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>