Tak minął dzisiejszy dzień

Ala i Gosia: Wczoraj były urodziny Kuby. Pani powiedziała żeby zrobić mu jakiś skromny upominek przez weekend. Na pierwszej przerwie zrobiliśmy paski z papieru, żeby móc to na niego rzucić. Po w-f zaprosiliśmy go do klasy. Kuba wszedł do klasy, rzuciliśmy paski i zaśpiewaliśmy sto lat. Był bardzo zaskoczony. Ale co to za urodziny bez prezentów? Dostał dużo pięknych laurek. Był ucieszony i to bardzo. On też  miał  dla nas niespodziankę.  Przyniósł cały worek cukierków. Wszystko wyszło doskonale!!!
Krystian: Na drugiej lekcji obchodziliśmy urodziny Kuby. Hubert  i Wiktoria sypali girlandy na głowę naszego kolegi. Mówiliśmy o nerkach, pani powiedziała nam do czego służy ten organ wewnętrzny. Wytłumaczyliśmy sobie, że będziemy obchodzić urodziny w klasie i każdy ma zrobić własnoręcznie prezent. Wiktoria ma przynieść do szkoły patyczaki i mówiła, że można wziąć jednego do domu.
Paweł: Wczoraj były urodziny Jakuba. Dzisiaj miał urodziny w klasie. Zrobiliśmy mu niespodziankę –  obsypaliśmy go girlandami, dostał też upominki. Najbardziej spodobała mu się laurka Ali. Potem Jakub wyjął cukierki z plecaka i powiedział:
- Ustawić się do kolejki. Każdy złożył Jakubowi życzenia.
Ilona i Zuzia: Dziś był super dzień w szkole, bo Kuba miał urodziny. Ala zrobiła razem z mamą na drutach pokrowiec na jabłko, Ala wbiła 9 lizaków w jabłko. Gdy zadzwonił dzwonek na lekcję to wpuściliśmy Kubę do klasy. Bardzo mu się spodobała niespodzianka i podziękował nam za tę niespodziankę. Wręczyliśmy prezenty, a Kuba dał nam wszystkim po dwa cukierki.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Spełnienia marzeń
Spełnienia marzeń
Laurki z życzeniami
Laurki z życzeniami

Urodziny obchodzili także przesympatyczni chłopcy z klasy drugiej: Filip i Oskar.

Najserdeczniejsze życzenia od wszystkich
Najserdeczniejsze życzenia od wszystkich
Dla każdego jeden wirtualny kwiat
Dla każdego jeden wirtualny kwiat

Uczniowie klasy drugiej są autorami przepięknych prac plastycznych, które wykonali pod okiem pani Ani. To trzeba zobaczyć i zadziwić się pięknem.

Młodzi artyści
Młodzi artyści
Piękne prace drugaków
Piękne prace drugaków
Pomysłowe i staranne. Gratulacje
Pomysłowe i staranne. Gratulacje
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>