Rośniemy jak na drożdżach

Co to znaczy? To znaczy, że rośniemy bardzo szybko. Z każdym rokiem stajemy się coraz więksi, silniejsi. Każdy z nas przyniósł do szkoły swoje zdjęcia. Pani wybierała niektóre, dawała je do oglądnięcia, a my poznawaliśmy kto to jest. Było dużo śmiechu. Zobaczyliśmy, jak szybko rośniemy. Niektórzy przynieśli cały album. Te albumy były bardzo ciekawe, ponieważ zawierają ciekawe historie. Było bardzo fajnie. Będziemy robić szkolną gazetkę, będą tam nasze zdjęcia.
Wiktoria, kl.III

Na świecie Dzieciństwo

Fajnie było oglądać jak bardzo się wszyscy zmienili (i to bardzo). Niektóre zdjęcia były bardzo ciekawe, a nawet zabawne. Mateusz przyniósł śmieszne zdjęcie jak jest jeszcze bardzo mały i je wielkiego arbuza. Te zdjęcia są dla nas bardzo cenne, bo przypominają nam nasze dzieciństwo. Dzięki tym zdjęciom możemy zobaczyć jak wyglądaliśmy gdy byliśmy mali, a jak wyglądamy teraz.

Lata dzieciństwa To my

Pozdrawiamy wszystkich czytelników naszego wspaniałego bloga.
Ala i Ilona

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Rośniemy jak na drożdżach

  1. Agata Krzywoń powiedział:

    Hej1 W zeszłym roku pani od historii u mnie w szkole także poprosiła o przyniesienie zdjęć z dzieciństwa i tak jak u Was- mieliśmy niezłą frajdę, próbując odgadnąć, kto jest tym bobasem w śmiesznym ubranku, w wesołym miasteczku lub na sankach. Zajęcia te zbliżyły nas do siebie, ponieważ lepiej poznaliśmy swoje prywatne historie, dowiedzieliśmy się o sobie bardzo dużo. Pozdrawiam i zapraszam do mnie- http://blogiceo.nq.pl/lonorwid/ :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>