Ferie w naszej szkole i przedszkolu też…

Środa, 22 stycznia 2014 r.
Codziennie możemy tu odpoczywać i bawić się. Codziennie z innym nauczycielem.
Dnia 22 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbyły się dodatkowe zajęcia z panią Małgorzatą Tabak-Godek i panią Anastazją Godek. Zajęcia rozpoczęły się o godzinie 9.00 i trwały do 12.00. Na początku panie przyniosły dwie plastikowe miski wypełnione różnego rodzaju ziarnem – soczewica zielona, fasola biała, groch, soczewica brązowa, fasola czarna i ciecierzyca. Okazało się, że mamy pobawić się w Kopciuszka. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Ostatecznie zabraliśmy się do pracy. Po ukończeniu zadania uznaliśmy, że był remis – przecież szkoda czasu na liczenie każdego ziarenka. Kolejnymi zabawami były gry zespołowe: siatkówka, koszykówka, piłka nożna i tenis  stołowy. W nagrodę za świetną i zgraną zabawę dostaliśmy również obiad – pyszne spaghetti. Inni, którzy nie byli zainteresowani tenisem, budowali zamki z klocków, chodzili na szczudłach z puszek, grali z panem Januszem na gitarze, a nasza najmłodsza koleżanka Zuzia, zaprojektowała suknie na bal dla pani Anastazji i pani Małgorzaty. Piękne.
Jednogłośnie uznaliśmy, że zabawa była bardzo fajna. Już nie możemy się doczekać kolejnych zadań.
Kinga Danek
Aleksandra Danek
Aleksandra Ziobrowska
Gabriela Kuternoga
Pozdrawiamy ;) .

Liczymy Liczą Finisz
Udało się Kosz Gra
Inne zabawy Projektantka Dziękujemy
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>