Urodziny Moniki i Ali

Sylwia, Monika, Wiktoria: Dzisiaj świętowaliśmy urodziny Moniki i Ali. Wszyscy byli podekscytowani. Dziewczyny obchodziły 10. urodziny. Monika z Alicją nie mogły wchodzić do klasy, bo robiliśmy dla nich niespodziankę. Gdy po wychowaniu fizycznym Monika i Ala weszły do klasy, to Hubert i Wiktoria  rzucili girlandami. Hubert obsypał Monikę, a Wiktoria Alicję. Wszyscy śpiewali „Sto lat”.
Zuzia i Ilona: Alicja zrobiła pyszne kuleczki z posypką. Monika poczęstowała nas pysznymi cukierkami. Monika dała Ali gazetkę z prezentem w środku i śliczną laurkę. Gosia wręczyła Alicji króliczka z wełny i małą laurkę, a Monice maskotkę z wełny. Kuba wręczył laurkę, Zuzia kwiatka z papieru, którego uczyliśmy się robić w klasie. Pani Dorotka dała Alicji i Monice bloki kolorowe i długopisy, jak każdemu uczniowi, który ma urodziny. Wszyscy złożyliśmy urodzinowe życzenia. Monika tradycyjnie każdego ucznia kopała kolanem w pupę tyle razy, ile skończył lat.

Urodziny Święto

Ala: Dziś przyszłam z Moniką do szkoły i nie chcieli nas wpuścić do klasy. Musiałyśmy stać na korytarzu. Po w-f dopiero nas wpuścili do klasy. Rzucili girlandy, a pani zrobiła nam zdjęcie. Bardzo fajnie się obchodzi swoje urodziny w klasie. Monika miała cukierki, a ja swoje kuleczki. Sama je robiłam. Chyba im smakowały, bo potem dużo osób prosiło mnie o przepis. Dostałam piękne prezenty. I tym co dali mi prezenty chcę bardzo podziękować. Dziękuję wszystkim za życzenia, a za prezenty dziękuję: Gosi, Zuzi, Kubie, Monice, Ilonie, Sylwii, Hubertowi i oczywiście pani Dorocie. Bardzo im dziękuje. Prezenty są cudowne, nawet te najmniejsze.

Ala Monika

Musimy pamiętać o kilku sprawach!

  • 5 lutego urodziny obchodzi nasz kolega Michał
  • 17 lutego urodziny obchodzi Dawid Rec

Musimy pamiętać o tych wydarzeniach, żeby nikogo nie urazić. Nie możemy komuś dać laurkę małą jak paznokieć, a drugiemu taką wielką jak smok. Nie raz pani Dorota nam to przypominała, żeby robić prezenty własnoręcznie. Propozycje:
komiks, laurka, kwiatek z bibuły lub z papieru, ulepianka z plasteliny, własnoręcznie napisany wiersz, własny utwór muzyczny.
Pamiętajcie o tym, że: Nikt z nas nie jest doskonały, ani duży, ani mały!
Hubert

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Urodziny Moniki i Ali

  1. Monika ziarnik powiedział:

    dziękuje wszystkim za życzenia bardo się ciesze, że Hubert pamiętałeś o Michale i Dawidzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>