Jeszcze mleko ma pod nosem, a szpanuje papierosem !!!

img18_3

W ostatni czwartek klasa V, wraz z Panią Gosią zadawali sobie pytanie: DLACZEGO MŁODZI SIĘGAJĄ PO ALKOHOL I PAPIEROSY??? Jest to pytanie nad którym jednak trzeba się zastanowić. Pisaliśmy na tablicy odpowiedzi na to pytanie. Pani Gosia przygotowała wcześniej na kolorowych kartkach właśnie odpowiedzi na to pytanie, a niektóre nawet zgadzały się z naszymi. Okazało się, że patrząc na te odpowiedzi można stwierdzić: DLA SZPANU !! Nasza wychowawczyni przygotowała również historię jak młody człowiek nazwał alkohol PRZYJACIELEM, a przez niego zniszczył sobie życie. Trzeba powiedzieć, że tak naprawdę przyjaciel nie zabija i tak nie krzywdzi. Musimy pamiętać o tym jak możemy zniszczyć sobie życie sięgając po alkohol i papierosy.
Patrycja Kudłacz, kl.V

img18_15

img18_16

img18_23
img18_19

img18_18

img18_17
img18_22

img18_21

img18_20
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Jeszcze mleko ma pod nosem, a szpanuje papierosem !!!

  1. Jogurtowo powiedział:

    Ja myślę, że główną przyczyną jest to, że są zabronione, a jak wiadomo co zakazane to kusi. Poza tym w szkołach zawsze tworzą się różne grupy i czasami palenie jest domeną, do której zaliczają się buntownicy. To może pociągać inne dzieci.

  2. Dorota Salamon powiedział:

    Pewnie coś w tym prawdy jest. Ale lepiej dmuchać na zimne niż być poparzonym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>