Dzień Dziewczyn w naszej klasie

Dzisiaj w naszej klasie był Dzień Dziewczyn. Hubert napisał na tablicy „Wszystkiego Najlepszego Dziewczyny”. Później wpadłem na pomysł, żeby na mniejszej tablicy napisać imiona dziewczyn z naszej klasy. Chłopaki poszukali piosenki na Dzień Kobiet. Po chwili dziewczyny weszły do klasy i Michał wysypał na nich girlandy. Później Krystian włączył piosenkę o Dniu Kobiet. Potem Mateusz wręczył dziewczynom kwiaty, a Małgosia  bardzo się wzruszyła.
Paweł,kl.III

img18_49 img18_51

Dziś w naszej klasie obchodzono Dzień Kobiet. Chłopaki nie wpuścili nas do klasy, bo szykowali niespodziankę. Mateusz wręczył każdej dziewczynie przepiękną różę. Hubert napisał na dużej tablicy „Wszystkiego najlepszego dziewczyny”, a na małej tablicy napisał imiona dziewczyn z naszej klasy. Hubert  wszystkim dziewczynom rozdał lizaki. Chłopaki to naprawdę wielcy dżentelmeni. Ciekawe, czy na drugi rok też nam zrobią taką niespodziankę. Bardzo jestem ciekawa.
Monika, kl.III
Dzień Kobiet na pewno  był wyśmienity. Moja klasa (klasa III) na pewno świetnie się bawiła. Mnie nie było, bo musiałam jechać po okulary, ale na pewno w szkole było fajnie.
Wiktoria, kl.III
W szkole nie było też Ilonki. Co u niej – relacja Ali
Kiedy przyszłam we wtorek do szkoły, byłam bardzo smutna, bo nie było mojej przyjaciółki Ilony. Myślałam, że może przyjedzie z mamą, albo z kimś innym, albo że jest chora. Gdy zadzwonił dzwonek na pierwszą lekcję Ilony nie było. Pewnie jest chora. Mówiła mi w poniedziałek że jest trochę chora. Moja mama rozmawiała z mamą Ilony i okazało się że miałam rację: Ilonka jest chora.
Ilonko szybko wracaj do zdrowia!!!

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Dzień Dziewczyn w naszej klasie

  1. Zuzanna Zajchowska powiedział:

    Chłopaki bardzo się postarali. Dziękujemy Mateuszowi za piękne róże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>