Dzielny Szewczyk

Wczoraj wszyscy ustawiliśmy się przed szkołą. Chwilkę czekaliśmy na autobus, który miał nas zawieźć do Strzyżowa na przedstawienie pt. „Dzielny Szewczyk”. Autobus podjechał pod szkołę, wtedy weszliśmy do autobusu. Usiedliśmy na swoich miejscach. W czasie podróży Krystianek zafundował nam rozrywkę – fajną zabawę. W tej zabawie chodziło o to, byśmy dostrzegli  za oknem różne rzeczy, np. sklep z materiałami budowlanymi, kwiatki, czerwoną ciężarówkę, itp. Gdy dojechaliśmy na miejsce wszyscy wysiedliśmy i poszliśmy na przedstawienie.

img18_58 img18_59 img18_60

Aktorzy weszli na scenę. Przedstawienie było o Szewczyku, który zgładził smoka. Musiał z królewiczem żabojadem znaleźć królewnę Mortadele. Po drodze spotkał pszczoły, mrówki, aż w końcu wylądował w wielkiej wieży. Tam była czarownica, która dała mu bardzo trudne zadania. Za każdym razem groziła mu urwaniem głowy. Pomogły mu pszczoły i mrówki. Przedstawienie skończyło się radośnie. Żabojad znalazł Mortadele, była to dziewczynka z widowni. Potem zrobił jej kwiatka z balonów. Wszyscy szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.
Hubert, kl.III

img18_61

img18_62
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Dzielny Szewczyk

  1. Zuzanna Zajchowska powiedział:

    Było bardz fajne przedstawienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>