Pierwszy dzień wiosny

Dzisiaj, klasy: pierwsza, druga i trzecia poszły szukać wiosny. Nasze kroki skierowaliśmy w stronę schronu kolejowego. Po drodze każdy zauważył kwiaty, np. zawilce, pierwiosnki, przebiśniegi, albo pąki na drzewach. Gdy dotarliśmy na miejsce panie kazały dobrać się czwórkami. Każda drużyna dostała kolorowe kredy. Naszym zadaniem było narysować na betonowej płycie obrazek na powitanie wiosny. Każdy miał inny pomysł. Ja byłem w grupie z Pawłem, Dawidem i Wojtkiem. Postanowiliśmy narysować łąkę pełną kwiatków. Po zakończeniu panie sprawdzały prace. Pani pstryknęła nam fotki. Zmęczeni, a za razem ucieszeni wróciliśmy do szkoły.
Hubert, kl.III

img18_94 img18_95 img18_96
img18_97 img18_98 img18_99

Na drugiej lekcji wybraliśmy się na poszukiwanie wiosny. Poszliśmy pod bunkier, droga była bardzo fajna i długa. Ale było warto. Pod bunkrem dobieraliśmy się czwórkami, żeby wspólnie narysować piękne obrazki wiosny. Wszystkie obrazki wyszły bardzo ładnie. Potem można było się pobawić. My z koleżankami bawiliśmy się w berka kibelka. Ale ten czas szybko minął i trzeba było wracać do szkoły na obiad. Droga powrotna była męcząca. Szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. Po obiedzie mieliśmy lekcje komputerową. :)
Ilona i Ala

img18_100 img18_101 img18_102
img18_106 img18_108 img18_105
img18_103 img18_104 img18_107
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Pierwszy dzień wiosny

  1. Alicja Budnik powiedział:

    Bardzo lubię wiosnę. Jest super. A ta wycieczka była bardzo fajna.

  2. Ilona Gąsior powiedział:

    W ten dzień było naprawdę fajnie, bo rysowaliśmy ładne obrazki przychodzącej wiosny.
    Ilona Gąsior ostatnio opublikował…Cieszyć się chwilą i utrwalić ją na dłużej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>