Praca, która sprawia radość

Dzień dobry! Dziękujemy, że docenił Pan naszą pracę. Myśleliśmy, że praca na blogu to będzie bardzo trudne zadanie, ale okazało się że to bardzo proste. Nigdy nie trudzimy się pisząc na blogu, bo zawsze znajdzie się temat, np. że odbyły się urodziny kolegi czy koleżanki. Możemy też napisać o swoich zainteresowaniach – tak jak nasz kolega Krystian. Można powiedzieć, że pomysły wpadają nam do głowy przy każdej okazji. Pan jest doświadczonym informatykiem i lepiej zna się Pan na komputerze, a my tak średnio się znamy. Bardzo lubimy pisać na blogu. Siadamy wtedy przed komputerem logujemy się, wchodzimy na kokpit i piszemy. To bardzo miłe zajęcie. Gdy pada deszcz i się nudzimy możemy coś napisać. W imieniu wszystkich blogowiczów: Dziękujemy!!!!!!
Hubert- redaktor naczelny

To im zawdzięczamy codzienną dostawę świeżych wiadomości. Informacje są pewne, sprawdzone, wartościowe i bezcenne. Ulotna pamięć kasuje na bieżąco mniej istotne sprawy, ale zapisane tu, na twardym dysku przetrwają dłużej.

img19_26
img19_25
img19_27
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Praca, która sprawia radość

  1. Dominika B. powiedział:

    Witajcie, jak miło Was zobaczyć:) A ja Wam dziękuje za to, że pokazujecie innym, że można się rozwijać i mieć pasje :)

  2. Dorota Salamon powiedział:

    Dziękujemy bardzo. Proszę podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Wspominamy Panią, a w pamięci dzieci najbardziej chyba utrwalił się wspólny wyjazd na basen. Wszystkiego najlepszego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>