Wycieczka do kina Helios

02.04.2014 r.

img19_47 img19_39 img19_40

Dzisiaj byliśmy w kinie Helios na filmie pt. „Karol, który został świętym”. Jechaliśmy bardzo długo, gdy nagle pani Dorota powiedziała, że już jesteśmy na miejscu. Gdy weszliśmy do kina mogliśmy kupić sobie popcorn i inne rzeczy. Zajęliśmy miejsca, włączył się duży ekran i zaczął się film. Ten film trwał dwie godziny, ale czas szybko minął. Film każdemu się spodobał. Droga powrotna była także długa. W autobusie oglądaliśmy „Epokę lodowcową”. Do szkoły wróciliśmy zadowoleni i pełni energii.
Zuzia, kl.III

img19_41

img19_42

img19_43
img19_44

img19_45

img19_46
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Wycieczka do kina Helios

  1. Agata Krzywoń powiedział:

    Szkolne wyjazdy zawsze są ciekawym sposobem na klasową integrację, dlatego staramy się ze znajomymi organizować je jak najczęściej- sami lub z pomocą nauczycieli. Jeszcze zanim byliśmy razem w klasie, „znaleźliśmy się” na facebooku i spotkaliśmy w wakacje, co pomogło nam szybciej się zaprzyjaźnić.Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga (dostępnego na stronie http://blogiceo.nq.pl/lonorwid/), na którym opisywałam wspólne wyjście do teatru na sztukę pt. „Moralność pani Dulskiej” ;)

  2. Dorota Salamon powiedział:

    Dziękujemy i życzymy powodzenia

  3. Alicja Budnik powiedział:

    Moim zdaniem warto było pojechać!!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>