Urodziny Mateusza i inne miłe wydarzenia

Dzisiaj odbyły się urodziny naszego kolegi Mateusza. Zaplanowaliśmy obsypanie go  girlandami. Po wychowaniu fizycznym wpuściliśmy Mateusza do klasy. Spadł na niego deszcz pięknych kolorowych kawałków papieru. Mateusz był bardzo ucieszony z tej niespodzianki. Od kolegów i koleżanek wcześniej dostał laurki, kwiaty, upominki, a od Gosi tradycyjnie królika z włóczki.
Mateusz, wszystkiego najlepszego. Niech spełniają się Twoje marzenia.

img19_61 img19_62 img19_56

Gosia jest specjalistką od robienia miłych upominków. Potrafi wyczarować z włóczki, z papieru piękne niespodzianki. Nie chce zdradzić przepisu na wykonanie, gdyż, jak twierdzi, wtedy nie będzie niespodzianek. Masz Gosia rację. :)

img19_57 img19_63 img19_64

Dzisiaj było rozstrzygnięcie konkursu, w którym brałem udział. Chodziło w nim o to, by napisać opowieść, w której każdy wyraz zaczyna się na literę p. Czekałem bardzo długo. W końcu Paulina  powiedziała mi, że dziś jest rozstrzygnięcie. Gdy wszedłem  do sekretariatu pani sekretarka trzymała pudełko. Po chwili pani wyjęła kartkę. Usłyszałem  swoje imię i nazwisko. Okazało się, że wygrałem. Miałem sobie wybrać: słownik, plecak albo paletkę do ping ponga. Wybrałem paletkę. Pani pstryknęła mi fotkę. Ale super. Ten dzień był pełen uśmiechu.
Hubert

img19_69 img19_70 img19_58
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Urodziny Mateusza i inne miłe wydarzenia

  1. Hubert powiedział:

    Wszystkiego Najlepszego Mateusz!

    :) :D :) :D

  2. Michał Dziok powiedział:

    Sto lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>