Moje zainteresowania

Bardzo lubię jeździć konno i grać na organach. W roku szkolnym najczęściej jeżdżę w soboty. Na wakacjach i feriach staram się jak najczęściej jeździć. Lubię też grać na organkach. W trakcie rozmów z Moniką dowiedziałam się, że ona również interesuje się końmi, z czego bardzo się ucieszyłam. Myślałam, że nikogo z mojej klasy nie interesuje jazda konna, a jednak jest inaczej. Być może w maju pojedziemy do Frysztaka, jest tam plac zabaw. Są tam kucyki i chętnie z Moniką będziemy jeździć, jeżeli będziemy mogły. Mam nadzieję, że chętnych do jazdy będzie więcej. :D :) Gdyby się ktoś bał, z przyjemnością udzielę parę wskazówek. U pana Andrzeja Ziobrowskiego jest bardzo fajnie. On prowadzi hodowlę koni pod siodło. Na lekcję jazdy konnej najczęściej chodzę z moją kuzynką. Pan Andrzej  ma cztery konie: Dewiza, Katia, Chiler, Egipcjanin. Najspokojniejszym koniem jest Katia, jest bardzo pokorna, uległa i posłuszna, nadaje się do hipoterapii. Tam jest naprawdę bardzo fajnie. :)
Wiktoria, kl.III
Poniższe zdjęcia pochodzą z internetu i prezentują Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Stępinka”, w którym Wiktoria rozwija swoje zainteresowania. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej ośrodka.

http://www.stepinka.pl

img20_15 img20_16 img20_17
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

4 Responses to Moje zainteresowania

 1. sylwia janik powiedział:

  też lubie konie:-)

 2. Zuzanna Zajchowska powiedział:

  Konie też są fajne, ale ja zdecydowanie wole koty.

 3. Sylwia Janik powiedział:

  Moje zainteresowanie to konie

 4. wiktoria17 powiedział:

  Moje i mojej kuzynki też :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>