Wielki sukces

Jest środa 28 stycznia. Trwa popołudniowa sjesta. Otwieram komputer, by prześledzić ważne wydarzenia ze świata, kraju, rejonu. Odwiedzam różne portale i dowiaduję się wielu rzeczy, które wędrują do śmietnika niepamięci z chwilą odejścia od komputera. Jednak wśród informacji, którymi dziś „nakarmił” nas internet jedna jest najważniejsza, najistotniejsza i najradośniejsza:
Laureatką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego została uczennica gimnazjum Ola Danek, która przygotowywała się pod czujnym okiem pani Ani Maraj. Informacja lotem błyskawicy obiega nasz mały świat i wywołuje radość u wielu osób. Na pewno cieszy się Ola. Bez wątpienia jest to miła chwila dla rodziców, którzy dopingowali, zachęcali i motywowali do pracy. Dla pani Ani sukces uczennicy jest lekarstwem na chwilową niedyspozycję wywołaną infekcją. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aby zostać laureatem, każdy uczestnik musiał wspiąć się na trzeci szczebel drabiny konkursowej, co nie było zadaniem łatwym i udało się to tylko nielicznym.
Gratulacje!!!
Dorota Salamon

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Wielki sukces

  1. M.T.-G. powiedział:

    Przyłączam się do gratulacji. Mnóstwo pracy, wyrzeczeń…, ale jest SUKCES.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>