Zdrowie

Zdrowie to dobry stan fizyczny i psychiczny człowieka. Są ludzie którzy chorują na delikatne choroby, takie jak: katar, kaszel. W gorszej sytuacji znajdują się jednak ci, co chorują na ciężkie choroby, takie jak rak czy inne, na które nie ma lekarstw. Wiemy, że Pan choruje na ciężką chorobę i przebywa Pan w szpitalu. Dlatego chcemy wesprzeć pana w tej chwili. Cała klasa IV życzy Panu powrotu do zdrowia.
Niech Pan szybko wraca do szkoły!!! Czekamy na Pana!!!
Hubert, kl.IV

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcia przedstawiają urokliwy krośnieński Rynek, piękne kwiaty w Karczmie „Kamieniec” – cząstkę tego, co można oglądać każdego dnia będąc zdrowym, a za czym się tęskni leżąc na szpitalnym łóżku.
D.S.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Zdrowie

  1. WS powiedział:

    Dziękuję bardzo za Waszą pamięć, za życzenia i miłe słowa. Być może wkrótce wrócę do domu, a nieco później do Was. Chciałbym, bo praca z Wami to przyjemność. Trzymajcie się zdrowo i dużo radości na każdy dzień.
    Pozdrowienia dla Was i waszych bliskich.
    WS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>