Wycieczka

Dzisiaj (31.03.15 r.)  klasy III – VI pojechały na wycieczkę do Rzeszowa. Naszym celem było oglądnięcie filmu „Kopciuszek” w kinie Helios i zwiedzenie Rozgłośni Radia Rzeszów. Gdy zajechaliśmy do kina, niektórzy z nas kupili sobie popcorn. Film był bardzo fajny, każdy chyba zna tę historię. Zachęcam was do oglądnięcia tego filmu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potem pojechaliśmy do Rozgłośni Radia Rzeszów. Tam z panią, która pracuje od 20 lat weszliśmy do sali, w której odbywają się dyskusje polityków. Mówiła nam jak wygląda praca dziennikarza, reportera i innych pracowników mediów. Na stole stało kilka mikrofonów, przez które mówią. Następnie weszliśmy do sali, w której siedział kontroler, który jak sama nazwa wskazuje kontroluje wszystko, co jest na antenie. Jest to ważna praca, ponieważ gdyby nie on, w audycji mogłyby być pomyłki, bo to on włącza piosenki, puszcza wywiady i rozmowy osób. Słyszeliśmy jak nagrywa się pogodę i wiadomości. Potem mieliśmy okazję zobaczyć pomieszczenie, w którym odbywa się nagrywanie materiału. Ja, Ala i Krystian nagrywaliśmy audycję (na szczęście nie na żywo) o Świętach i naszej szkole. Następnie poszliśmy do baru i zamówiliśmy sobie różne smakołyki. Na końcu wróciliśmy do domu.
Hubert, kl.IV

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>