Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Dzisiaj (28.05.2015 r.) pięć osób z Zespołu Szkół w Stępinie pojechało do Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. Byli to: Wiktoria Piękoś, Małgorzata Wojnarowska, Aleksandra Ziobrowska, Dominika Podlasek i Hubert Kudłacz. O godzinie 8:45 wyjechaliśmy spod szkoły. W czasie tej krótkiej podróży powtarzaliśmy słowa naszych piosenek. O godzinie 9:00 byliśmy już na miejscu. Po wejściu do budynku zajęliśmy miejsca i czekaliśmy na rozpoczęcie konkursu. Szczerze mówiąc był stres, tym bardziej, że ja występowałem pierwszy. W konkursie brało udział 22 uczestników.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali następujące utwory:
Wiktoria  – „Hallelujah”                                                                               Małgorzata  – „Wasted”
Ola – „I See Fire”
Dominika – „I See Fire”
Hubert – „Wind Of Change”
Jury siedziało przed sceną i przysłuchiwało się występom uczniów. W czasie czekania na werdykt, odbył się konkurs o krajach anglojęzycznych. Każdy w nagrodę dostawał cukierki. Po półgodzinnym czekaniu dowiedzieliśmy się kto zwyciężył. Nasza szkoła zajęła miejsce na podium.
I miejsce – Aleksandra Ziobrowska                                                          Wyróżnienie – Hubert Kudłacz

Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Tabak – Godek, bo gdyby nie pani od angielskiego, to nie odnieślibyśmy sukcesu.
Hubert, kl.IV

Pani Małgorzata Tabak-Godek była koordynatorką programu „Szkoła z klasą 2.0″. Dzięki tej inicjatywie funkcjonuje nasz blog.
Wielkie gratulacje za dzisiejszy sukces
D.S.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA img30_448 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>