Czas na radość – wyniki klasy szóstej

Sukces w matematyce, to jedna część talentu i cztery części potu. Ta stara maksyma przyświecała nam przez wszystkie lata wspólnej pracy. Czyniliśmy wszystko, codzienną pracą w szkole i w domu, by dobrze przygotować się do następnego etapu edukacji. Mimo to, z niepokojem czekaliśmy na wyniki sprawdzianu, który miał obiektywnie pokazać na co naprawdę nas stać.

I oto są. Średni wynik w naszej gminie, to 60,8%, wynik naszej klasy, to 68,1%.
Chciałoby się zakrzyknąć z radości – jesteśmy naprawdę dobrzy!

Gratuluję tym wszystkim, którzy są ze swojego wyniku zadowoleni, a takich jest zapewne większość. Stanęliście na wysokości zadania. Dwie dziewczyny otrzymały ze sprawdzianu maksymalną ilość punktów. To świadczy nie tylko o ich wiedzy i umiejętnościach, ale również o koncentracji i opanowaniu. I tak trzymać.
Dziękuję Wam za  trud i zaangażowanie, dziękuję rodzicom i wszystkim, którzy byli zaangażowani w Waszą matematyczną edukację.

Jestem z Was dumny. Warto było.
Wiesław Salamon

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W komisji czuwającej nad przebiegiem sprawdzianu, oprócz nauczycieli naszej szkoły, uczestniczyła nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Cieszynie.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>