Ciekawy dzień

Uczniowie klasy drugiej mogą powiedzieć: Dzisiaj w szkole było superowo! Z samego rana niespodziankę zrobili nam trzecioklasiści. Jak przystało na starszych kolegów pouczyli młodszych, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Przedstawili inscenizację, z której dowiedzieliśmy się o zasadach obowiązujących na drodze. Każdy z nas ma tylko jedno życie, stąd ostrożności nigdy za wiele i każda dobra rada w tym zakresie jest bardzo cenna i niezwykle potrzebna.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nadszedł wreszcie ten moment, że wybrzmiała długo oczekiwana wiadomość: JEDZIEMY! Każda wycieczka to wielka frajda i niezwykle pozytywne emocje. Od samego rana najczęściej powtarzane pytanie to:
- Kiedy jedziemy?
Naukę pływanie prowadziła pani Kasia. Po każdym wykonanym ćwiczeniu chwaliła umiejętności młodych pływaków.
Nad bezpieczeństwem czuwał tata Krzysia i Patrycja (obecnie zdobywa kwalifikacje sportowe). Jednak najważniejszą osobą był Pan dyrektor, który pozałatwiał wszelkie formalności, aby wyjazdy na basen były darmowe. Stosowne papiery ma już w swoich rękach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dorota Salamon

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>