Nakręć się i pomagaj z uśmiechem

Akcja zbierania plastikowych nakrętek w naszej szkole trwa nadal. Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj więc ich z innymi odpadami do śmieci, wyznacz miejsce i zacznij je zbierać!
Zebrane nakrętki zostaną przekazane na pomoc w leczeniu dla Sebastiana Machosia.
Ksiądz biskup Jan Chrapek powiedział: „Idź przez życie tak, aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię”, a więc odkręcaj, zbieraj i pomagaj, bowiem „Małe rzeczy wykonane z serca urastają do rzeczy wielkich” – Ellen G. White.

Pomimo, iż w naszej szkole, trudno jest pokonać w ilości zebranych nakrętek  Madzię i Sylwię Janik, to jednak nikt się nie poddaje i zbiera dalej.

img31_464 img31_463 img31_461

W tym roku szkolnym postanowiliśmy, że każda klasa ma swój worek do którego zbiera plastikowe nakrętki.

Oto wyniki poszczególnych grup na dzień dzisiejszy – 4.11 2015 rok.

img31_455 img31_459 img31_460
img31_458 img31_456 img31_457

Dziękuję w imieniu Rodziców Sebastiana Wszystkim, którzy bezinteresownie pomagają nam w tej akcji, nie tylko Uczniom, ale i Rodzicom, Dziadkom, Ciociom, Wujkom, właścicielom sklepów w Stępinie: pani Agnieszce Ziarnik i pani Marii Raś oraz pani Danucie Ziarnik z Cieszyny, a także Strażakom ze Stępiny  – katechetka Beata Winiarska.

img31_462 img31_465 img31_467
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>