Rok 2015. Historia utrwalona na zielonych tkaninach

W szkolnej garderobie znajdziemy kupony tkanin w różnych odcieniach zieleni, żółci, fioletu, czerwieni i brązu. W tym wpisie odgrzebiemy wydarzenia minionego roku utkane na zielonych materiałach.

img31_714 img31_572 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA img31_588 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Te długie pasy zielonych tkanin, w zależności od sytuacji, pełniły różne funkcje: leżały na stołach przy których zasiadali znakomici goście, kładziono na nich upominki i książki, zwisały na stelażu stanowiąc tło ważnych fotografii, tworzyły scenografię uroczystości szkolnych i środowiskowych. Zielona tkanina, niemy świadek szkolnego życia, w przedostatnim dniu roku przemawia z załączonych fotek zmuszając do wspomnień i refleksji. To był fajny rok!
Dorota Salamon

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA img31_416
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA img31_710

Już za kilka dni rozpocznie się Nowy Rok 2016. Zwyczajem jest, że Nowy Rok ludzie witają zabawami i fajerwerkami. To wydarzenie przynosi nam również wydłużanie się dnia. Jak mówi przysłowie „Na Nowy Rok przybywa dnia na barani skok”. Ja życzę wam w Nowym Roku dużo zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego.
Hubert

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>