Nasza droga – zaproszenie do współpracy

img33_224 img33_222 img33_223

Wędrując spotykamy wiele osób których ścieżki przecinają się z naszymi, ale tylko  niektórym jest pisane na naszej ścieżce pozostać. Różne są tego przyczyny: czasem przyjazne słowo, uśmiech, wsparcie, pomoc czy tylko obecność w chwili, gdy kogoś bardzo potrzebujemy.

Dysponując czasem, pewnymi umiejętnościami, mając określone pasje i chęci do działania założyliśmy stronę internetową „Nasza-droga.pl”. Strona nie jest komercyjna, tzn. nie jest założona w celach zarobkowych. Z własnej kieszeni płacimy za jej utrzymanie. Angażując się społecznie kierujemy się następującymi przesłankami:

  • Chcemy promować walory turystyczne naszej gminy, powiatu, okolic. Piesza turystyka to nasza pasja. Nasze nogi „coś” tam przetuptały po świecie, ale przemierzając naszą małą ojczyznę zawsze delektujemy się niezwykłą urodą tych terenów. Tu jest piękne, ale trzeba chcieć to dostrzec i wyjść z domu, stąd opisy szlaków na stronie.
  • Chcemy promować talenty literackie mieszkańców gminy – dział „Świat ducha”. Zapraszamy każdego, kto pisze wiersze, aby odważył się publikować je na stronie. Można pod pseudonimem  literackim. Wielkie dzięki za pierwsze wiersze. Oprócz tych szaleńczych wiadomości dnia codziennego naprawdę warto przeczytać choć jeden wiersz i popatrzeć na świat innym okiem.
  • Chcemy zachęcić do wymiany doświadczeń – dział „Silva rerum”. W dziale już znajduje się piękna relacja naszego Rodaka poświęcona wojennym cmentarzom, za którą serdecznie dziękujemy. Sami przy pięknej pogodzie odwiedzimy te miejsca.
  • Chcemy zaciekawiać, zadziwiać, inspirować, zmuszać do refleksji  - blog  „Spod Góry Chełm” – wielopokoleniowy obraz świata.

Każdego, kto ma coś do powiedzenia w sprawach, o których powyżej zapraszamy do współtworzenia strony.

Dorota i Wiesław Salamonowie

Adres strony: www.nasza-droga.pl

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>